Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||

ବିଜେପି କାଉନସିଲରଙ୍କ କୁତ୍ସିତ କାରନାମା : ଗଧୋଇବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ବୀଳ ଭିଡିଓ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍ ଓ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ

8/12/2020 at 9:50 PM

ବାରମୀର ୦୮/୧୨ : ରାଜସ୍ଥାନର ବାରମୀରର ବାଲତୋରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ମହିଳା ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟରେ ଜଣେ ଓ୍ବାର୍ଡ କାଉନସିଲର ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିବା ପରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାଉନସିଲରଜଣକ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ପରେ ଉକ୍ତ କାଉନସିଲରଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ତେବେ ପୀଡିତା ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାନ୍ତିଲାଲଙ୍କର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପ​‌ରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପ୍ରାୟ ୪ ବର୍ଷ ହେଲା ବାଲତୋରାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଓ୍ବାର୍ଡ ନଂ-୧୬ର ଜଣେ ବିଜେପି କାଉନସିଲର ବାରମ୍ବାର ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ ।

ମହିଳାଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଦିନେ ହଠାତ ଘରେ କେହି ନଥିବା ବେଳେ କାନ୍ତିଲାଲ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ସେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ତାଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରିନେଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖାଇ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ସହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । କାନ୍ତିଲାଲ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କାନ୍ତିଲାଲ ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ସହିତ ବରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଛି ଏବଂ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି ।   

   Related Posts