Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

IPL ୨୦୨୧ : ଟସ୍‌ ଜିତିଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲସ୍‌, ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି

12/04/2021 at 7:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ,୧୨/୦୪: ସୋମବାର ଆଇପିଏଲ୍‌ର ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ଟସ୍‌ ଜିତି ପ୍ରଥମେ ବୋଲିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ସଞ୍ଜୁ ସାମସନଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ବ୍ୟାଟିଂ କରିବ କେ. ଏଲ. ରାହୁଲଙ୍କ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌କୁ ନେଇ ଉଭୟ ଦଳ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି । ଗତ ସିଜନର ପରାଜୟକୁ ଭୁଲି ନଥିବା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଏଥର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ଅନ୍ୟ ପଟରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ପୂର୍ବଭଳି ଆଧିପତ୍ୟ ଜାରି ରଖି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ।

ଉଭୟ ଦଳର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂଲାଇନ୍

ସୋମବାର ୱାଙ୍ଖଡ଼େ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଚୌକା ଓ ଛକାର ବର୍ଷା ହେବା ନିଶ୍ଚିତ । ଉଭୟ ଦଳରେ ଏକାଧିକ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ରହିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ପ୍ରଥମ ବଲ୍‌ରୁ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବ୍ୟାଟିଂର ଝଲକ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଦଳରେ ଲୋକେଶ ରାହୁଲ, ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ, କ୍ରିସ୍‌ ଗେଲ, ନିକୋଲାସ୍‌ ପୂରନଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ରହିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଦଳରେ ରହିଥିବା ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ, ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ଜୋସ ବଟଲର ବିଶାଳ ସଟ୍‌ ଖେଳିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ।

ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ :

ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରୱାଲ, କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ (ଅଧିନାୟକ ତଥା ୱିକେଟ୍ କିପର), କ୍ରିସ୍ ଗେଲ, ନିକୋଲାସ ପୁରାନ, ଦୀପକ ହୁଡା, ଶାହରୁଖ ଖାନ, ରିଚାର୍ଡସନ, ମୁରଗାନ୍‌ ଅଶ୍ବିନ, ରବି ବିଷ୍ଣୁ, ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂ, ରାଲି ମେରେଡିଥ୍‌

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲସ୍‌ ସ୍କ୍ବାଡ୍‌ :

ମନନ୍ ଭୋରା, ବେନ୍ ଷ୍ଟୋକ୍ସ, ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ୍, ଜୋସ୍ ବଟଲର, ଶିବମ୍ ଦୁବେ, ରିଆନ୍ ପରାଗ, ରାହୁଲ ତେୱାତିଆ, କ୍ରିସ୍ ମୋରିସ୍, ଶ୍ରେୟସ୍ ଗୋପାଳ, ଚେତନ ସାକାରିଆ, ମୁସ୍ତାଫିଜୁର ରହମାନ

   Related Posts