Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜାର ବାପା ଓ ମାଆ ଦେଲେ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ଜଗତସିଂହପୁର – ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା ଏବେ ପୁଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ । ସେ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ସ୍ୱୀକାର କରିଛି । ଏହାର ଡେମୋ ବି କରି ଦେଖାଇଛି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସିସିଟିଭିର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଅନେକ ବଳିଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ପୁଲିସକୁ ମିଳିଛି । ହେଲେ ଏବେ ବି ନିଜ ପୁଅକୁ ନିର୍ଦୋଷ ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜାର ବାପା ଓ ମାଆ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜାର ବାପା ତାଙ୍କ ପୁଅ ନିର୍ଦୋଷ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏଥିର ସମ୍ପୃକ୍ତ ନାହିଁ ବୋଲି ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ମାଆ ବି ପୁଅ ଏପରି ନୁହେଁ ସେ ଏହି କାମ କରି ନଥିବ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝନ୍ତୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ରାଜା ହତ୍ୟାକାରୀ ବୋଲି ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି । ନିହାରିକାଙ୍କୁ ସେ ବାଇକ୍‌ରେ ଆଣିବା ସହ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବସ୍ତାରେ ବାନ୍ଧି ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିବା ପର୍ଯନ୍ତ ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ପୁଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି । ଏହାର ସିସି ଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ ବି ପୁଲିସକୁ ହସ୍ତଗତ ହୋଇଛି । ହେଲେ ଏବେ ବି ପୁତ୍ର ମୋହରେ ବାନ୍ଧି ହେଉ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର ବାପା ମାଆ ତାକୁ ନିର୍ଦୋଷ ବୋଲି ସଫେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏପରି ଘଟିଥିଲା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାକ୍ରମ-

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ ତାରିଖ ରାତିରେ ଏହି କାଣ୍ଡକାରଖାନା କରିଥିଲା ରାଜା ୮ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୪ ବେଳେ ଏମ୍‌ଏମ୍‌ ନର୍ସିଂହୋମରୁ ନିହାରିକାଙ୍କୁ ନଇ ରାଜା ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜର ସାଙ୍ଗ ସୁନୀଲର ଭଡାଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଘଣ୍ଟାଏ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ରହିବାପରେ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ମତାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା । ରାଜା କିଛି କରୁ ନଥିବାରୁ ବିବାହ ପାଇଁ ନିହାରିକା ଅରାଜି ହୋଇଥିଲେ । ନିହାରିକାଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ରାଜା । ଏହାପରେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଅଖାରେ ନିହାରିକାଙ୍କ ଶବକୁ ବାନ୍ଧିଥିଲା । ନିଜ କଳା ରଙ୍ଗର ହୋଣ୍ଡା ସାଇନ୍‌ ଗାଡିରେ ଲଦି ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀ ପଠାକୁ ଯାଇଥିଲା। ଶବକୁ ନଦୀ ଭିତର ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା ।
୧୭ ତାରିଖ ଦିନ ଶବ ଭର୍ତ୍ତି ଅଖାଟି ନଦୀ ପଠାରେ ଲାଗିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଖବର ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା । ଅଖାରୁ ପ୍ରବଳ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ବାହାରୁଥିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ରାଜା ଏହାପରଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଏହାର ପ୍ରମାଣ ପାଇବା ପରେ ରାଜା ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ପୁଲିସ ରାଜାକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରି

1191 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର