Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା: କହିଲେ, ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଥିଲା ମୋ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହ ଆଫେୟର୍

13/06/2021 at 7:11 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: ଆଜି ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଦୁନିଆର ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଅବସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ମୂଳର ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟବସାୟୀ । ଏଥି ସହିତ, ଭାରତର ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବରେ କମ୍ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭାବରେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି । ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କର ଏହା ହେଉଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କବିତା କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ଛାଡପତ୍ରର ପ୍ରାୟ ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ କେବଳ ଦାୟୀ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କହିଛନ୍ତି, ମୋ ମା’ କବିତାଙ୍କୁ ମୋ ଭଉଣୀର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଥିଲେ । କବିତା ମୋ ଭିଣୋଇଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବିଜନେସ୍ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲି, ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ । ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ‘ମୋର ଅନେକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏପରିକି ମୋର ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ।

PunjabKesari

ମୋର ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀ କବିତା ଏବଂ ଭିଣୋଇ ବଂଶୀ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ବସୁଥିଲେ । ମୋ ଭଉଣୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାରତ ବାହରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ବ୍ରିଟେନରେ ସେଟଲ୍ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ମୋ ଭଉଣୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭାରତ ଫେରି ଆସିବା ପରେ ଭଉଣୀ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଦିନେ ମୋ ଭଉଣୀ ମୋତେ କଲ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଲମାରୀରୁ ଆଉ ଏକ ଫୋନ୍ ପାଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ବ୍ରିଟେନର ନମ୍ବରରୁ ମେସେଜ୍ ଆସିଥିଲା । ଏଥିରେ, ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ, ଯାହା ମୁଁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସେହି ଫୋନ୍ ନମ୍ବର୍ ଟ୍ରେସ୍ କରିଥିଲି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲି କି ସେହି ନମ୍ବର ମୋର ଘର ପାଖର ଏକ ଟାୱାର୍ ସହ ସଂଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଦିନେ କବିତା ସପିଙ୍ଗରେ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ମୋତେ ବାଥରୁମରୁ ମିଳିଥିଲା । ସେଥିରେ ମୁଁ ଭିଣୋଇ ଏବଂ କବିତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ମେସେଜ୍ ଦେଖିଥିଲି ।

ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନେକ ସମୟରେ ସତ୍ୟ କହିବାକୁ ଚାହିଁ ମଧ୍ୟ କହିହୁଏ ନାହିଁ କାରଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଜଡିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ସତ କହିସାରିବା ପରେ, ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରୁଛି ।

   Related Posts