Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଡାର୍ଟି ଫିଲ୍ମ ମାମଲା, ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଚାଟରୁ ସୁରାକ୍‌ ପାଇଲା ମୁମ୍ୱାଇ ପୋଲିସ୍‌ ! ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ବଜାରରେ ଭିଡିଓ ବିକ୍ରି ନେଇ ହୋଇଥିଲା ଯୋଜନା

23/07/2021 at 10:38 PM

ମୁମ୍ୱାଇ, ୨୩/୦୭: ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଡର୍ଟି ଫିଲ୍ମ ମାମଲା । ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଲବଲରେ ୯କୋଟି ଟଙ୍କାରେ ୧୨୧ଟି ଭିଡିଓ ବିକିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ରା । ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଚାଟରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ଏମିତି କିଛି ସୁରାକ୍‌ । ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ୨୭ଜୁଲାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ରାଜକୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ ।

ମୁମ୍ବାର ଜୁହୁରେ ଥିବା ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପଚରାଉଚରା କରିଛି । କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ବିୟନ୍‌ କମ୍ପାନୀରେ ଡାଇରେକ୍ଟର ଅଛନ୍ତି ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ । କୁହାଯାଉଛି ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ଜେରା କରିପାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇର ଅନ୍ଧେରୀରେ ଥିବା ବିୟନ କମ୍ପାନୀ ଉପରେ ରେଡ୍‌ କରିଥିବା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌କୁ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ମିଳିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ପର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ଲେବଲରେ ଡିଲ୍‌ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହାରି ଭିତରେ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କର ଏକ ଇମେଲ ମଧ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଡର୍ଟି ଫିଲ୍ମ ମେକିଂକୁ ନେଇ କିଛି ନିୟମ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଅଶ୍ଳୀଳ ଫିଲ୍ମର ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ନାଁ `ଖ୍ବାବ୍‌’ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଡର୍ଟିଫିଲ୍ମ ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍‌ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୧୧ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଆଗକୁ ଗିରଫଦାରୀ ଆହୁରି ବଢ଼ିପାରେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଭିଣୋଇଙ୍କ ପାଳି ବି ପଡ଼ିପାରେ ।

   Related Posts