Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

୨୨ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ମାମଲାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ରାଜ ବଵର: ମିଳିଲା ଜାମିନ

8/01/2019 at 1:20 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୮/୧ : ୨୨ବର୍ଷ ତଳର େକ ମାମଲାରେ୍  ପୂର୍ବତ୍ତନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାଜ ବବର ଅଦାଲତରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି | ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବଜିରଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ ୧୯୯୬ ମସିହାରେ ରାଜ ବବରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏହି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା |

ରାଜ ବବରଙ୍କ ଓକିଲ ଶିତଳା ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର, ଉମାଶଙ୍କର ତିୱାରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଓକିଲଙ୍କ ଯୁକ୍ତି ଶୁଣିବା ପରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିଚାରପତି ପବନ କୁମାର ତିୱାରୀ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଦୁଇଟି ମୁଚାଲିକା ଦେବାପରେ ରାଜ ବବରଙ୍କ ଜାମିନ ପାଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୧୯୯୬ ମସିହା ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବଜିରଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ କୃଷ୍ଣ ସିଂ ରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ମେ ମାସ ୨ ତାରିଖରେ ସାଂସଦ ରାଜ ବବର ନିଜ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ନିର୍ବାଚନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଯାଇ ମିଛ ନିର୍ବାଚନ ଚାଲୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଏନେଇ ଥାନାରେ ରାଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ | ପୋଲିସ ଏଜେଣ୍ଟ ଶିବ କୁମାର ସିଂଙ୍କୁ ରାଜ ବବର ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ | ଏନେଇ କେତେ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଏହି ମାମଲା ଚାଲିବା ପରେ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କୋର୍ଟରେ ହାଜିର ନହେବା ଯୋଗୁଁ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଖାରଜ ହୋଇଥିଲା | କୋର୍ଟରେ ହାଜର ନହେବା ଯୋଗୁଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଥିଲେ କୋର୍ଟ |

   Related Posts