Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

INDIAN RAILWAYSର ଘୋଷଣା, ରଦ୍ଦ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଟ୍ରେନର ଟିକେଟ୍ ପଇସା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଫେରସ୍ତ ହେବ

14/04/2020 at 3:10 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୦୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ର ପ୍ରକୋପକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନିଆ ଜାରି ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଅବଧିକୁ ମେ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଥମ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ର ଅବଧି ଏପ୍ରିଲ ୧୪ରେ ଶେଷ ହେବାର ଥିଲା। ତେଣୁ ଲୋକେ ଏପ୍ରିଲ ୧୫ ପରଠୁ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଭାରତୀୟ ରେଲଓ୍ଵେ ମଙ୍ଗଳବାର କହିଛି ଯେ, ମେ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଦ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନର ଅନଲାଇଟ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ସ୍ଵତଃ ପ୍ରବୃତ ଭାବେ ପଇସା ଫେରସ୍ତ  ହୋଇଯିବ। କାଉଣ୍ଟରରେ ଟିକେଟ୍ କାଟିଥିବା ଲୋକ  ଜୁଲାଇଇ ୩୧ ସୁଦ୍ଧା ନିଜର ପଇସା ନେଇ ପାରିବେ। ରେଲଓ୍ଵେ କହିଛି ଯେଉଁ ଟ୍ରେନ୍ ରଦ୍ଦ ହୋଇ ନାହିଁ ଏହାର ଅଗ୍ରୀମ ବୁକିଂ କରିଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ କରାଯିବ।

ରେଲଓ୍ଵେ କହିଛି ଆଗାମୀ ଆଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇ-ଟିକେଟ୍ ଟ୍ରେନର ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ ହେବ ନାହିଁ।  ମାତ୍ର ଅନଲାଇନ୍ ଟିକେଟ୍ ରଦ୍ଦ କରାଯିବାର ସୁବିଧା ଜାରି ରହିବ। ମେ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଦ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନର ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଟଙ୍କା ସ୍ଵତ ପ୍ରବୃତଃ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଫେରିଯିବ। କାଉଣ୍ଟରରୁ ଟିକେଟ୍ କାଟିଥିବା ଯାତ୍ରା ଜୁଲାଇ ୩୧ ଭିତରେ ନିଜର ପଇସା ନେଇ ପାରିବେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରେଲଓ୍ଵେ ମେ ୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସେବା ନିଲମ୍ବିତ କରି କହିଥିଲା ଯେ, କୋଭିଡ୍-୧୯ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭାରତୀୟ ରେଲଓ୍ଵେ ପ୍ରିମିୟମ ଟ୍ରେନ, ମେଲ୍/ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ, ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ଉପନଗରୀୟ ଟ୍ରେନ, କୋଲକାତା ମେଟ୍ରୋ ରେଲ, କୋଙ୍କଣ ରେଲଓ୍ଵେ ସହିତ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ସେବା  ମେ ୩ ରାତି ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଲମ୍ବିତ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି।

   Related Posts