Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କଲେ ରାହୁଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ, କେଜରିୱାଲ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ କହିଛନ୍ତି କ’ଣ?

2/08/2020 at 9:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨।୮: କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ ରବିବାର କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏ ନେଇ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ସୂଚିତ କରିଥିବା ବେଳେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ତେବେ ଶାହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଉଚ୍ଚ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳିଯାଇଛି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଶାହଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥତା କାମନା କରିଥିବା ବେଳେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରିଛନ୍ତି।

ଶାହ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଲକ୍ଷଣ ଅନୁସାରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଇଥିଲେ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରୁ ସେ କୋଭିଡ-୧୯ ସଂକ୍ରମିତଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ତେବେ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରୁନଥିଲେ ହେଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିହା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ମେଦାନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରହି ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। 

ତେବେ ଶାହ ଅସୁସ୍ଥ ଜଣାପଡିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଅନେକ ନେତା ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜରିୱାଲ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଗି ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି। ଅମିତ ଶାହ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଗତ କିଛି ଦିନରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜକୁ ଏକାନ୍ତବାସରେ ରଖିବା ସହ କୋଭିଡ ଟେଷ୍ଟ କରାଇନେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts