Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

‘ଚୌକିଦାର ଚୋର୍ ହୈ’ ର ନାରା ଦେଇ ଫସିଲେ ରାହୁଲ, ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ କହିଲା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ସଂଘ

13/03/2019 at 9:22 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩|୩ :  ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ସବୁବେଳେ କାଟାକ୍ଷ କରି କହିଥାନ୍ତି ଯେ, ‘ଚୌକିଦାର ଚୋର୍ ହୈ’ । ମାତ୍ର ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କର ଏହି କାଟାକ୍ଷକୁ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ସଂଘ ନାପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଛି । ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ।

ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ରକ୍ଷକ ୟୁନିୟନ ବାନ୍ଦ୍ରା-କୁର୍ଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ (ବିକେସି) ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଆସି କହିଥିଲେ କି କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଏଭଳି ଟିପ୍ପଣୀ ଦ୍ବାରା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ଅପମାନ ପହଞ୍ଚିଛି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ସଂଘ ଦାବି କରିଛି କି ଚଳିତ ମାସରେ ଏମଏମଆରଡିଏ ମୈଦାନରେ ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଥିବା ରାଲି ସମୟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି ନିଜ ଭାଷଣରେ ‘ଚୌକିଦାର ଚୋର୍ ହୈ’ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ସଂଘର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସଂଦୀପ ଘୁଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସକୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଫଳରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରୁଥିବା ଏଭଳି ନାରା ଉପରେ ରୋକ୍ ଲଗାଯାଇପାରିବ ।

କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ରାଫେଲ ଡିଲ୍ ରେ ଅନିୟମିତତା ଏବଂ ପକ୍ଷପାତିତାର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇ ସବୁବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ‘ଚୌରିଦାର ଚୋର୍ ହୈ’ ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି । ମାତ୍ର ତାଙ୍କର ଭାଜପା ନେତୃତ୍ବାଧିନ ମୋଦି ସରକାର ତାଙ୍କର ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି ।

   Related Posts