Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ସହ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କର ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ

13/02/2019 at 11:28 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୨ : ଏବେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହ ଚାଲିଛି | ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି | ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଡ ବଡ ରାଜନେତା ତଥା ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କିନ୍ତୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବୋଧହୁଏ ଆପଣମାନେ ଜାଣିନଥିବେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାହୁଲ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ | ରାହୁଲ ଆଜି ଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି |


ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବ୍ୟାଚଲର ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କିଛି କିଛି ଦିନ ବ୍ୟବଧାନରେ ରାହୁଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଜଣେ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ସହ ଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଏହି ରାଜକୁମାରୀଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ରାହୁଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ |


ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର | ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ପ୍ରେମିକା ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର ପୂର୍ବ ଶାସକ ମହମ୍ମଦ ଜାହିରଙ୍କ ନାତୁଣୀ | ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ରାହୁଲଙ୍କ ସହିତ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ରାଜକୁମାରୀ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉଭୟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଅମନ ହୋଟେଲରେ ମଧ୍ୟ ଏକାସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ହୋଟେଲ ଅମନର ଫିଟନେସ ସେଣ୍ଟରରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ମଧ୍ୟ ଏକାସଙ୍ଗେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ନୋଏଲ ମିସ୍ତ୍ରର ରାଜବଂଶୀୟ ପରିବାରର ରାଜକୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ରାହୁଲ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାଏଁ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts