Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧: କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ ସାମ୍ନାରେ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ
  • ||
  • ଅଖାଡା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ନିଧନ, ଫାଶିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଶରୀର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ଶିଶୁକନ୍ୟା ଓ ବାପାଙ୍କୁ ହାଣିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଭାର୍ଗବୀ ନଦୀରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଯାଇ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ୧୫ବର୍ଷ ପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ରାୟ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିର ମାରାଥନ୍ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଶଙ୍ଖ ଧରିଲେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନେତା
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଦେବଦୂତ ସାଜିଲେ ୧୦୮ ଆମୁଲାନ୍ସ କର୍ମଚାରୀ, ପାହାଡିଆ ରାସ୍ତାରେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବୋହିଲେ ଷ୍ଟ୍ରେଚରରେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କି ବିଦ୍ୟାଭାରତୀ ? ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟରେ ପ୍ରାୟ ୪ ଘଣ୍ଟାରେ ପଚରାଗଲା ୧୦୦ ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନିମାପଡା : ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନକୁ ମୁକ୍ତ ଓ ନିରପେକ୍ଷ କରିବା ନେଇ ବିଏସଏଫର ଫ୍ଲାଗ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ
  • ||

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ସହ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କର ଥିଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ

13/02/2019 at 11:28 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୨ : ଏବେ ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ ସପ୍ତାହ ଚାଲିଛି | ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି | ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଡ ବଡ ରାଜନେତା ତଥା ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କିନ୍ତୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବୋଧହୁଏ ଆପଣମାନେ ଜାଣିନଥିବେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାହୁଲ କାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ | ରାହୁଲ ଆଜି ଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ନିଜ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି |


ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବ୍ୟାଚଲର ବୋଲି କୁହାଯାଏ | କିଛି କିଛି ଦିନ ବ୍ୟବଧାନରେ ରାହୁଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥାଏ | ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଜଣେ ରାଜକୁମାରୀଙ୍କ ସହ ଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଏହି ରାଜକୁମାରୀଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ରାହୁଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ |


ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର | ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ପ୍ରେମିକା ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର ପୂର୍ବ ଶାସକ ମହମ୍ମଦ ଜାହିରଙ୍କ ନାତୁଣୀ | ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ରାହୁଲଙ୍କ ସହିତ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ରାଜକୁମାରୀ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଜୋରସୋରରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉଭୟଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଅମନ ହୋଟେଲରେ ମଧ୍ୟ ଏକାସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ହୋଟେଲ ଅମନର ଫିଟନେସ ସେଣ୍ଟରରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏକାସଙ୍ଗେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ମଧ୍ୟ ଏକାସଙ୍ଗେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଆଫଗାନିସ୍ଥାନର ଏହି ରାଜକୁମାରୀ ନୋଏଲ ମିସ୍ତ୍ରର ରାଜବଂଶୀୟ ପରିବାରର ରାଜକୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ରାହୁଲ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାଏଁ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts