Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

twitterରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ନୂଆ ଅବତାରର ଖୁବ୍ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ୟୁଜର, ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି Mims

17/07/2020 at 8:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭।୭: ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଚେହେରା ବଦଳାଇବାରେ ଓସ୍ତାଦ। ଯେବେବି ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ କୌଣସି ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ଜାରି କରନ୍ତି ନୂଆ ନୂଆ ଅବତାରରେ ଦେଖାଦେଇଥାନ୍ତି। ମାତ୍ର ସପ୍ତାହକରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ରୂପରେ ଏପରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଯାଏ ଲୋକେ ସହଜରେ ତାଙ୍କଠି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବି ଜାଣି ପାରିନଥାନ୍ତି। ଏହିକ୍ରମରେ ଶୁକ୍ରବାର ଜାରି କରିଥିବା ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତାରେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଦେଖି ଲୋକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କାରଣ ୭ ଦିନ ପୂର୍ବେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ବାର୍ତ୍ତା ଜାରି କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳର ଲୁକ୍‌ ଓ ନୂଆ ଭିଡିଓର ଲୁକ୍ ପୁରା ଅଲଗା।

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବା ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ଅଙ୍କୁର ସିଂହ ୧୦ ଜୁଲାଇ ଓ ୧୭ ଜୁଲାଇରେ ଜାରି ହୋଇଥିବା ରାହୁଲଙ୍କ ଭିଡିଓର ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ରୂପ ଦେଖି ୭ ଦିନରେ ଏତେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କିପରି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି। ଅଙ୍କୁରଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ ପରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ରାହୁଲଙ୍କ ଲୁକ୍‌ କୁ ନେଇ ବେଶ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜମିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କେଉଁ ସାମ୍ପୋ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ୟୁଜର ପଚାରିଥିବା ବେଳେ ମଜାଦାର ମିମସ୍‌ ସବୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଏଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ୟୁଜର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ’ ଆମ୍ବଲା ତେଲକା କମାଲ ୭ ଦିନ ମେ ଲମ୍ବାବାଲ’ ଲେଖିବାକୁ ବି ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି।  ରାହୁଲଙ୍କ ପୂର୍ବ ଭିଡିଓଟି ଖୁବ୍ ନିକଟରେ ପାର୍ଟି ପକ୍ଷରୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦେଶର ଶିକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ବେଶ ସଫା ସୁତୁରା ଓ ଛୋଟଛୋଟ ଚୁଟିରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ମାତ୍ର ଦିନ କେତେଟାରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବୋଝେ ଚୁଟିକୁ ନେଇ ଲୋକେ ଅସ୍ୱଭାବିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts