Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଗରିବ ଭୋକ ଉପାସରେ ମରୁଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟପଟେ ଚାଉଳରୁ ସାନିଟାଇଜର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଧନୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଉଛି: ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ

21/04/2020 at 5:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧।୦୪: କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଯେ, ଗରିବ  ଭୋକ ଉପାସରେ ମରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗର ଚାଉଳରୁ ସାନିଟାଇଜର ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ଧନୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଉଛି।

ରାହୁଲ ଏହି ଖବର ପୋଷ୍ଟ କରି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତରୁ ଗରିବି କେବେ ଦୂର ହେବ ? ଆପଣ ଭୋକରେ ମରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗର ଚାଉଳରୁ ସାନିଟାଇଜର ତିଆରି କରି ଧୋନୀ ଲୋକଙ୍କର ହାତ ସଫା କରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଖବର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଜାରି କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ସରକାର ଗୋଦାମରେ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ଚାଉଳର ଉପଯୋଗ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସାନିଟାଇଜର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଲାଗି ଆବଶ୍ୟକ ଏଥାନଲ ତିଆରିରେ କରୁଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟିର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଟୁଇଟ୍ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ବ୍ୟବହୃତ ସମସ୍ତ ଉପକରଣକୁ ଜିଏସଟି ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଏହି ମୁସ୍କିଲ ସମୟରେ ସରକାର ମହାମାରୀର ଉପଚାରରେ ବ୍ୟବହୃତ ଛୋଟ ବଡ ଉପକରଣ ଜିଏସଟ ମୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ଦାବି କରିଥିଲେ।

   Related Posts