Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରୋସରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି – ଏହି ଖବର କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ ଜାଣନ୍ତୁ…

7/11/2019 at 3:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭।୧୧: କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସଂପୃକ୍ତ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଓ୍ବିକିଲିକ୍ସ ସଂସ୍ଥା କହିଛି ଯେ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ବିବାହିତ । ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ କଲମ୍ବିଆର । ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରୁଛି ଯେ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କର ଦୁଇଟି ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଲଣ୍ଡନରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର ନାଇକ ଏବଂ ଅନ୍ୟଜଣେ ୧୦ବର୍ଷର ମିନିକ । ରିପୋର୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଅବିବାହିତ ବୋଲି କହି ସାରା ଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛନ୍ତି ।ହେଲେ ସେ ବିବାହିତ ।

ଅନୁସଂଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ,  ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ । ଏଥିରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ଥିବା ମହିଳା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୁହଁନ୍ତି । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରମୁଖ ସ୍ପେନିଶ-ଆମେରିକୀୟ ମଡେଲ ନତାଲିୟା ରାମୋସ । ନତାଲିୟା ଏହି ଫଟୋଟି ୨୦୧୭ ମସିହା ୧୫ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ସେହି ସମୟରେ ଆମେରିକା ଗସ୍ତରେ ଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ନତାଲିୟାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ।

ନତାଲିୟା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ ‘Last night with the eloquent and insightful Rahul Gandhi…’  ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ସେ ନତାଲିଆଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିବା ନେଇ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts