Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଦେଖାଇଲେ ଫିଟନେସ୍ ଦମ୍: ୯ ସେକେଣ୍ଡରେ ମାରିଲେ ୧୩ ପୁଷଅପ୍

1/03/2021 at 5:35 PM

କନ୍ୟାକୁମାରୀ ୦୧/୦୩ : କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ରାହୁଲଙ୍କ ନୂଆ ନୂଆ ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ କେରଳରେ ମାଛ ଧରାଳିଙ୍କ ସହ ସମୁଦ୍ରରେ ପହଁରିଥିଲେ ଓ ମାଛ ତରକାରୀ ଖାଇଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ରାହୁଲଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସୋମବାର ଦିନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ତାମିଲନାଡୁ କନ୍ୟାକୁମାରୀରେ ରୋଡ଼ ଶୋ’ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଏକ ଅଲଗା ଅନ୍ଦାଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

କନ୍ୟାକୁମାରୀ ମୁଲଗାମୁଦୁବନର ସେଣ୍ଟ ଜୋସେଫ୍ ମାଟ୍ରିକ୍ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ସେ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପାରମ୍ପରିକ ନୃତ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ରାହୁଲ ଯୁବ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ପୁଷଅପ୍ ମଧ୍ୟ ଲଗାଇଥିଲେ। ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ସେ ଆଇକିଦୋ ପରଫର୍ମ କରିଥିଲେ। ଆଇକିଦୋ ପରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ପୁଷଅପ୍ ମାରିବାକୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷା କରି ରାହୁଲ ମଞ୍ଚରେ ହିଁ ପୁଷଅପ୍ ମାରିଥିଲେ।

ରାହୁଲଙ୍କ ପୁଷଅପ୍ ମାରିବା ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ୯ ସେକେଣ୍ଡରେ ଲଗାତାର ପୁଷଅପ୍ ମାରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପୁଷଅପ୍ ମାରିଥିଲେ ଓ ତାପରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ପୁଷଅପ୍ ମାରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ରାହୁଲ ନିଜେ ବି ଗୋଟିଏ ହାତରେ ପୁଷଅପ୍ ମାରିଥିଲେ। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଯେଉଁ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ପୁଷଅପ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିଥିଲେ ସେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର। ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

   Related Posts