Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

କୋହଲିଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଲେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ, କହିଲେ- ଘୃଣାରେ ଭରା ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଦିଅନ୍ତୁ

2/11/2021 at 6:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୧୧: ଟି-୨୦ ବିଶ୍ଵ କପ୍‌ରେ ଭାରତର କ୍ରମାଗତ ଦୁଇଟି ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ପରେ ଦେଶରେ ହାହାକାର ଖେଳି ଯାଇଛି। ଲୋକେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହି କ୍ରମରେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଅଧିନାୟକ କୋହଲିଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି।

ରାହୁଲ ଟ୍ଵିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଅପିଲ୍ କରୁଛି ଯେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମନରେ ଘୃଣା ଭରି ରହିଛି ଏବଂ ଯାହାଙ୍କୁ କେହି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ଦଳକୁ ବଞ୍ଚାନ୍ତୁ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନିକଟରେ ପାକିସ୍ତାନଠୁ ପରାଜୟ ପରେ ୟୁଜର୍ସ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଥିଲେ। ରାହୁଲ ଏମିତି ଘୃଣିତ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରି ଦେବାକୁ ସାମିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। କାରଣ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ କେହି ଭଲ ପାଇବା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ।

ପାକିସ୍ତାନ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ହାତରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରାଜୟ ପରେ ଏବେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଅଛନ୍ତି। ନେତୃତ୍ଵ ଏବଂ ଦଳର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ କୋହଲିଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ନକରାତ୍ମକ ଟିପ୍ପଣୀ କରାଯାଉଛି। ଏପରିକି ବିରାଟଙ୍କ ୧୦ ମାସର ଝିଅକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆପତ୍ତିଜନକ ବୟାନ ଦିଆଯାଉଛି।

ଏହି ମାମଲାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମହିଳା ଆୟୋଗ ମଧ୍ୟ କଠୋର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଆପଣେଇଛି। ମହିଳା ଆୟୋଗ ଏହି ମାମଲାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସଠାରେ ଦାବି କରିଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ କୋହଲି ଟ୍ରୋଲର୍ସଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts