Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଜାଡେଜାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପାଇଁ ରନ୍ ଆଉଟ ହେଲେ ରାହାଣେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍ କଲେ ୟୁଜର

28/12/2020 at 8:28 AM

ମେଲବର୍ଣ୍ଣ,୨୮/୧୨: ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ଖେଳାଯଉଥିବା ବକ୍ସିଂ ଡେ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ୧୧୨ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଛନ୍ତି । ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ରାହାଣେ ସିଙ୍ଗିଲ୍ ରନ୍ ନେବାକୁ ଯାଇ ରନ୍ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ରାହାଣେ ଏପରି ଆଉଟ ହେବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର ଜାଡେଜାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ରାହାଣେ ଶତକ ଲଗାଇ କ୍ରିଜରେ ଥିବା ବେଳେ ଜାଡେଜା ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ପାଇଁ ସେ ରନ୍ ଆଉଟ ହୋଇଥିବା ଫ୍ୟାନମାନେ କହିଛନ୍ତି ।

ଜାଡେଜା ଓ ରାହାଣେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଷଷ୍ଠ ଓ୍ୱିକେଟରେ ୧୨୧ ରନର ପାର୍ଟନରସିପ୍ ହୋଇଥିଲା । ଭାରତ ବଡ ସ୍କୋର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ୩୨୬ ରନରେ ଅଲଆଉଟ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାସହ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆଠାରୁ ୧୩୧ ରନ୍ ଆଗୁଆ ରହିଥିଲା ।

୧୧୨ ରନରେ ରାହାଣେ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ ମାନେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ ରାହାଣେ ଆଉଟ ହେବା ପରେ ୫୭ ରନ୍ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଜାଡେଜା କଣ ପାଇଁ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରିବାକୁ ତରତର ହେଉଥିଲେ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

   Related Posts