Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ; ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ ଏମିତି…..

27/07/2021 at 4:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୦୭ : ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବୋଲ୍ଡ ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଧିକା ଆପ୍ଟେ । ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସହ ଲୁକ୍ସ୍ କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ରାଧିକା ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଅନ୍ଦାଜର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି । ଯାହାକି ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ଦେଖି ନଜର ହଟାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ଏମିତି ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସମାନେ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋରେ ରାଧିକା ବଗିଚାରେ ବସିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ବେଙ୍ଗର ଷ୍ଟାଚୁ ରହିଛି । ରାଧିକା ସେହି ବେଙ୍ଗକୁ ଦେଖି ତା’ପରି ନକଲ କରି ପୋଜ ଦେଇ ଫଟୋ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି .. ‘ସମସ୍ତେ ଏକ ପ୍ରକାରର ପଶୁ । ମୁଁ ବେଙ୍ଗ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ..ତୁମେ ତାହାଲେ କଣ’ । ରାଧିକାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋରେ ପିଙ୍କ୍ କଲରର ସଟ୍ସ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ କମେଣ୍ଟସ୍ ଦେଇ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ‘ଭିକ ମାଗୁଛ କି ବେବି..’ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି.’ଏମିତି ଫଟୋ ଉଠାଉଛ ଲଜ୍ୟା ଲାଗୁନି’। ଆଉ ଜଣେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ‘ଡ୍ରେସ୍ ରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କାହିଁ’… ଏମିତି ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି । ରାଧିକାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା କୌଣସି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ ରାଧିକା ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ପୂର୍ବ ଥର ନେଟ୍‌ଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ରାତ ଅକେଲି ହେ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ନବାଜଉଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଧିକିଙ୍କ ସହିତ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ‘ସୋର ଇନ ଦ ସିଟି’ଥିଲା ।ଏହା ବ୍ୟତିତ ସେ, ବଦଲାପୁର, ହଣ୍ଟର, ମାଝି, ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ ଓ ଅନଧା ଧୁନ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

   Related Posts