ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିନରେ ମିଟିଂ, ରାତିରେ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସବୁ ଦଳର କସରତ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ମାମଲା : ବାରଣାସୀ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହେବ ସର୍ଭେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||

ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ : ଜଣେ ଗିରଫ, ଦୁଇ ମହିଳା ଉଦ୍ଧାର

12/06/2020 at 11:37 AM

ନାଗପୁର ୧୨।୬: ନାଗପୁରରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ । କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପରେ ଚାକିରୀ ହରାଇ ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ପୋଲିସ । ଏହି ଘଟଣାରେ ମଧ୍ୟସ୍ଥି ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୋଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣଙ୍କୁ ଗ୍ରାହକ ବେଶରେ ପଠାଇଥିଲା । ମଧ୍ୟସ୍ଥି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ମୁଦଲିୟର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ନଗଦ ନେଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚଢାଉ କରି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ନଗଦ ଟଙ୍କା ଜବତ କରି ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଜଣେ ମହିଳା ଗୁଜୁରାଟର ରାଜକୋଟରେ କାମ କରୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନାଗପୁରର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଚାକିରୀ ହରାଇବା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମହିଳାମାନେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଚାକିରୀ ହରାଇବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୋରାଡି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଇମୋରାଲ ଟ୍ରାଫିକ (ପ୍ରିଭେନସନ) ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts