Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୨୦୩ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ୍ କେଲେଙ୍ଗାପାଲିର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସାଲିଆ ସାହିରୁ ୫ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍‌ରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍ କଲା ପୋଲିସ : କିଙ୍ଗ୍‌ପିନ୍ ସମେତ ୩ ଗିରଫ

10/06/2020 at 8:54 AM

ରାଞ୍ଚି ୧୦।୬: ପୋଲିସ ରାଞ୍ଚିରେ ଏକ ବଡ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି । ଏହି ରାକେଟ୍ ର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଛି ସେ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିନାହାନ୍ତି ।

ଲାଲପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଥଡଖନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିଲା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଏହି ବ୍ୟବସାୟର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଫଟୋ ପଠାଉଥିଲେ ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତେବେ ସେମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘର କିମ୍ବା ଫ୍ଲାଟକୁ ପଠାଉଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଥିଲା ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା କିଙ୍ଗପିନ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଳାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବା ପରେ ସେ ପୁଣି ଏହି ବେଆଇନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପୋଲିସ ପ୍ରହରା ଦେଇଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ କିପରି ନିର୍ଭୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିଲେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଙ୍ଗପିନ ମାଇକେଲ ଜଣେ ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ରାଜନ ସିଂ ଛଦ୍ମନାମ ମାଇକେଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ରାଞ୍ଚି ଅନିଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଏସଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କିଙ୍ଗପିନ୍ ଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲା । ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲ୍ ଯାଇଛନ୍ତି । ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏ ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts