Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହ୍ବାଟସ୍ ଆପ୍‌ରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍, ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ୍ କଲା ପୋଲିସ : କିଙ୍ଗ୍‌ପିନ୍ ସମେତ ୩ ଗିରଫ

10/06/2020 at 8:54 AM

ରାଞ୍ଚି ୧୦।୬: ପୋଲିସ ରାଞ୍ଚିରେ ଏକ ବଡ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି । ଏହି ରାକେଟ୍ ର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଛି ସେ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିନାହାନ୍ତି ।

ଲାଲପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଥଡଖନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଘରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥିଲା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ଏହି ବ୍ୟବସାୟର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଫଟୋ ପଠାଉଥିଲେ ଏବଂ ଯଦି ସେମାନେ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତେବେ ସେମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଘର କିମ୍ବା ଫ୍ଲାଟକୁ ପଠାଉଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଥିଲା ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା କିଙ୍ଗପିନ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ଚଳାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବା ପରେ ସେ ପୁଣି ଏହି ବେଆଇନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପୋଲିସ ପ୍ରହରା ଦେଇଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ମାଇକେଲ ଜୋସେଫ କିପରି ନିର୍ଭୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିଲେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି।

ବାସ୍ତବରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଙ୍ଗପିନ ମାଇକେଲ ଜଣେ ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଝିଅମାନେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରି ରାଜନ ସିଂ ଛଦ୍ମନାମ ମାଇକେଲଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ରାଞ୍ଚି ଅନିଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଏସଏସପି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କିଙ୍ଗପିନ୍ ଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲା । ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲ୍ ଯାଇଛନ୍ତି । ହ୍ବାଟସ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା । ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏ ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts