Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଜିତିଥିବା ମିରାବାଇ ଚାନୁଙ୍କ ଏପରି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଆର୍ ମାଧବନ, କହିଲେ- ‘ଏହା ସତ୍ୟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ’

30/07/2021 at 3:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୭ : ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ରୌପ୍ୟ ପଦକ ଜିତିବା ପରେ ଆଥଲେଟ୍ ମିରାବାଇ ଚାନୁ ନିକଟରେ ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ । ସେ ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ, ଆର ମାଧବନ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ମିରାବାଇ ଚାନୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଟାଣରେ ବସି ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ସେ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି । ବାସ୍ତବରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ମିରାବାଇ ଚାନୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଚଟାଣରେ ବସି ଖାଉଛନ୍ତି।

ଖାଇବାବେଳେ ସେ ଫଟୋର କ୍ୟାମେରାକୁ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଆର ମାଧବନ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋକୁ ରିଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଆର ମାଧବନ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହା ସତ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ମୋର କିଛି କହିବାର ଶବ୍ଦ ନାହିଁ।” ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ ପରେ ମିରାବାଇ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଚଟାଣରେ ବସି ଖାଦ୍ୟ ଖାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ମିରବାଇ ଚାନୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଘରର ଖାଇବାରେ ଯେତେବେଳେ ସ୍ମାଇଲ୍ ଆସିଥାଏ ।‘ ଏହି ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ମିରବାଇ ଚାନୁ ଏକ ବଡ ଥାଳିରେ ଭାତ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ଥାଳିରେ ତରକାରୀ ନେଇଛନ୍ତି ।

ବିଜୟ ପରେ ଭାରତକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ମିରାବାଇ କହିଥିଲେ ସେ ପ୍ରଥମେ ପିଜା ଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ପିଜା ଚେନ୍ ଡୋମିନୋଜ ତାଙ୍କୁ ଆଜୀବନ ମାଗଣା ପିଜା ଦେବାପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସ ଚେନ୍ ଆଇନକ୍ସ ବୁଧବାର ଦିନ କହିଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ଟିକେଟ ପାଇଁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

   Related Posts