Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୨୦୩ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ୍ କେଲେଙ୍ଗାପାଲିର ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସାଲିଆ ସାହିରୁ ୫ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ୯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୬ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବହ୍ମପୁର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ସମସ୍ତ ଖଣିରୁ କୋଇଲା ଉତ୍ପାଦନ ସହ ପରିବହନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||

ତୁରନ୍ତ ଆକ୍ସନ- ଡାକ୍ତରଖାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ବେଆଇନ ପାଥୋ ଲାବ୍‌ ସିଲ୍‌, ସୁନ୍ଦରଗଡ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମ୍ଓ ନିଲମ୍ବିତ

13/10/2019 at 4:56 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ ୧୩/୧୦: ସୁନ୍ଦରଗଡ ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମ୍ ଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଯେ।ଗୁଁ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର । ଏହା ସହ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବେଆଇନ ପାଥୋଲାବ୍‌କୁ ସିଲ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଲାଇସେନ୍ସ ନ ଥାଇ ଏହି ପାଥଲାବରୁ ରୋଗୀମାନଙ୍କର ରକ୍ତ, ମଳ ମୂତ୍ର ପରୀକ୍ଷା କରି ଏହାରୁ ରିପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଡାକ୍ତରଖାନା ଆଗରେ ମଣିଷଙ୍କ ଜୀବନ ସହ ଖେଳୁଥିବା ପାଥ ଲାବ୍‌ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଅଧିକାରୀ କି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଏହା ଯାଞ୍ଚ କରି ନଥିଲେ ।

ସେହପରି ସୁନ୍ଦରଗଡ ସିଡିଏମ୍‌ଓ ମେ। ସରକାର ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟ ପରିଦର୍ଶନରେ ଯାଇଥିଲେ ୫ ଟି ସଚିବ । ହସପିଟାଲରେ ରେ।ଗୀମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧା ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ । ଏହା ଭିତରେ ଡାଇଲେସିସ ରେ।ଗୀଙ୍କୁ ହସପିଟାଲରେ ଅଣଦେଖା କରାଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଡାଇଲେସିସ ରେ।ଗୀଙ୍କ ପାଇ ସୁବିଧା ଥାଇ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ପଠାଯାଉଥିବା ଅଭିଯେ।ଗ ଆସିଥିଲା । ଏଥି ସହ ରେ।ଗୀଙ୍କ ଖାଦ୍ୟର ମାନ ଠିକ୍ ନଥିବା ବି ଅଭିଯେ।ଗ ହେ।ଇଥିଲା । ତେଣୁ ପଛରେ ନୁହେଁ ତୁରନ୍ତ ଆକ୍ସନ ନେଇଛନ୍ତି ସରକାର । ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ସିଡିଏମଓ ପଙ୍କଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି । ଏଥି ସହ ହସପିଟାଲରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍ କରିଛନ୍ତି ୫ଟି ସଚିବ ।

   Related Posts