Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଜଳେଇବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ‘କ୍ୱିନ ଅଫ ଗନସ’, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ

6/07/2019 at 8:55 PM

ସାରା ଦୁନିଆର ମଡେଲ କେବଳ ଏକ ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥାନ୍ତି। ଏଠାରେ ଆମେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା  ଇଜ୍ରାଏଲୀ ମଡେଲଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବି ସେଇଆ ଘଟିଛି। ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ଥିବା ଆକର୍ଷଣ ପାଇଁ ସେନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପରେ ମିସନରେ କାମ କରିବାର ଥିଲା ଅଦମ୍ୟ ଆଗ୍ରହ, ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଥିଲା ବ୍ୟାକ ଅଫିସ ଡ୍ୟୁଟି। ନିରାଶ କରିଥିଲା ଚାକିରୀ, ହେଲେ ଅଚାନକ ମିସନରେ କାମ କରିବାର ମିଳିଗଲା ସୁଯୋଗ କିଛି ଫଟୋ ସୁଟ୍ କରି ପୋଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଯାହା ଜଙ୍ଗଲ ନିଆଁ ଭଳି ବ୍ୟାପୀ ଯାଇଥିଲା। ଇଏ ଆଉ କେହି ନୁହନ୍ତି ସେହି ‘କ୍ୱିନ ଅଫ ଗନସ’।  ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ।

‘କ୍ୱିନ ଅଫ ଗନସ’ ଏବେ ପୁଣି ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏକଦା ଇସ୍ରାଏଲ ଆର୍ମିର ଜିଡି ଥିବା ଏହି ମଡେଲଙ୍କ ବାସ୍ତବ ନାମ ହେଉଛି ଓରିନ୍ ଜୁଲି। ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ମ ଡିଲରଙ୍କ ମଡେଲିଂ ଅଫର ମିଳିଥିଲା। ଚାକିରୀ ଛାଡି ସେବେଠାରୁ ସେ ମଡେଲିଂରେ ମାତିଛନ୍ତି। ବେଶ ଅର୍ଥ ସାଙ୍ଗକୁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଏବେ ଛାଇଯାଇଛନ୍ତି ଜୁଲି।

୨୮ ଫେବୃଆରୀ ୧୯୯୪ରେ ଜନ୍ମିତ ଜୁଲି ୨୦୧୨ ମିସହାରେ ସେନାରେ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ। ତେବେ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ସେନା ବାହିନୀ ଚାକିରୀ ଛାଡି ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ମ ଓ ଆର୍ମରୀ ପାଇଁ ମଡେଲିଂ ଅଫର ମିଳୁଥିଲା। ଏଣୁ ତାଙ୍କୁ ‘କ୍ୱିନ ଅଫ ଗନସ’ ଭାବେ ଅଧିକାଂଶ ଜାଣନ୍ତି। ହେଲେ ତାଙ୍କର ସୁଠାମ ଶରୀର ସାଙ୍ଗକୁ ମାଦକଭରା ଚାହାଣୀ ଘାୟଲ କରୁଛି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନସଙ୍କୁ।  

   Related Posts