Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ପୋଷା କୁକୁରକୁ ଜିଅନ୍ତା ଗିଳିଦେଲା ବିରାଟକାୟ ଅଜଗର, ତାପରେ…

23/09/2020 at 1:36 PM

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ୨୩/୦୯ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ କାଙ୍ଗଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଜ୍ୱାଳାମୁଖୀ ଉପଖଣ୍ଡ ସ୍ମଶାନ ଘାଟ ନିକଟରେ ଏକ ବିଶାଳକାୟ ଅଜଗର ଏକ ପୋଷା କୁକୁରକୁ ଜିଅନ୍ତା ଗିଳିଦେଲା । ଘଟଣା ପରେ ଗାଁରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଥିଲା । ଖବର ପ୍ରଚାର ହେବାପରେ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜମା ହୋଇଥିଲେ । ଅଜଗର ପାଣି ସ୍ରୋତରେ ଥିବାରୁ ତାକୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିବା କଷ୍ଟକର ଥିଲା । ଅଜଗର କୁକୁରକୁ ଗିଳିଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଗ୍ରାମବାସୀ ବନବିଭାଗକୁ ଦେଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ପାଇ ବନବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ବହୁ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ବନବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଅଜଗର ମୁହଁରୁ ମୃତ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ କୁକୁରକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ବନବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଅଜଗରକୁ ଏକ ବସ୍ତାରେ ବାନ୍ଧି ସେଠାରୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଅଜଗରକୁ ଗାଁରୁ ୧୦-୧୫ କିମି ଦୂର ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହି ଘଟଣାକ୍ରମରେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ତାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ଖବର ପାଇ ଜ୍ୱାଳାମୁଖୀ ଥାନା ପ୍ରଭାରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏଏସଆଇ ଓ ଅନ୍ୟ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ଥିଲେ ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଜଗରକୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ନ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts