Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଜୁନ୍ ୧୫ ସୁଦ୍ଧା ଖୋଲିପାରେ ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍, ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଖୋଲିପାରେ ସିନେମା ହଲ୍

18/05/2020 at 12:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୦୫ : ଦେଶରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି ପୁଣି ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ମେ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଛି | ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ମେ ୧୮ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ମେ ୩୧ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିବ | CNBC TV18 ସହ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ PVR ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ଏମଡି ଅଜୟ ବିଜଲୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜୁନ ୧୫ ତାରିଖ ଆଡକୁ ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍ ଖୋଲାଯାଇପାରେ | ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍ ଖୋଲିବାର ସପ୍ତାହେ- ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲାଯାଇପାରେ | ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୪ ତାରିଖରୁ ଦେଶର ସମସ୍ତ ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍ ଓ ସିନେମା ହଲ୍ ବନ୍ଦ ରହିଛି |

ଏନ୍ଡ଼ିଏମଏ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଓ ରାଜ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ରଖିବାକୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ନୂଆ ଗାଇଡଲାଇନ୍ ଜାରି କରିଥିଲେ | ଗାଇଡଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ସିନେମା ହଲ୍, ସପିଙ୍ଗ୍ ମଲ୍, ଜିମ୍, ସୁଇମିଙ୍ଗ୍ ପୁଲ୍, ପାର୍କ, ଥିଏଟର୍, ଅଡିଟୋରିଅମ୍ ଆଦି ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଛି |

ସିନେମା ହଲରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ବସିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ଅଜୟ ବିଜଲୀ କହିଛନ୍ତି | ଫ୍ୟାମିଲି ଏବଂ ଗ୍ରୁପରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ବସିବାକୁ ଦିଆଯିବ | କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ କିଛି ଦୂରରେ ବସିବାକୁ ଦିଆଯିବ | ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲିବା ପରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ପାଳନ କରାଯାଇପାରେ | ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଖୋଲିବା ପରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ମେ ୧୫ ତାରିଖରେ PVR ଅନଲାଇନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏକ ବୟାନ ଜାରି କରିଥିଲେ | ବୟାନ ଜରିଆରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ଯେ ଥିଏଟର ଖୋଲିବା ଯାଏଁ ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

   Related Posts