Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ; ବ୍ୟାକଫୁଟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ , ୨ଟି ଯାକ ସ୍ଥାନରେ ପଛରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ପୁଷ୍ପମ ପ୍ରିୟା ଚୌଧୁରୀ

10/11/2020 at 1:35 PM

ବିହାର ୧୦/୧୧ ;  ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ପଛରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ନବନିର୍ମିତ ଦଳ “ ଦି ପ୍ଲୁରାଲସ ପାର୍ଟି” ପ୍ରମୁଖ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ପାଇଁ ଲଢୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀନି ପୁଷ୍ପମ୍ ପ୍ରିୟା ଚୌଧୁରୀ ଲଢୁଥିବା ୨ଟି ଯାକ ସିଟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦିଙ୍କ ଠାରୁ ପଛରେ ପଡିଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେ ପାଟଣାର ବାଙ୍କୀପୁର ଏବଂ ମଧୁବନୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ଲଢୁଥିଲେ । ବାଙ୍କୀପୁର କ୍ଷେତ୍ରରୁ ପୁଷ୍ପମ ପ୍ରିୟା ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦି ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପୁଅ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଲବ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ।

ପୁଷ୍ପମ ପ୍ରିୟା ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ରେ ନିଜର ନୂଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଲଣ୍ଡନ ଫେରନ୍ତା ପୁଷ୍ପମ୍ ପ୍ରିୟା ଚୌଧୁରୀ, ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ନିକଟତର ତଥା ବରିଷ୍ଠ ଜେଡିୟୁ ନେତା  ବିନୋଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଝିଅ । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ପୁଷ୍ପମ ଚୌଧୁରୀ ନୂଆ ଦଳ ଗଢିବା ଏବଂ ନିଜକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କରିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଥିଲା । ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ପୁଷ୍ପମ ପ୍ରିୟାଙ୍କ “ ଦି ପ୍ଲୁରାଲସ ପାର୍ଟି” ୪୩ଟି ସିଟରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେଇଛି । ଖୋଦ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ସିଟରେ ଦଳ ଅମାନତ ହରାଇବା ଭଳି ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ବୋଲି କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବ ନାହିଁ

   Related Posts