Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌କୁ ବଡ଼ ଝଟକା, ରାହୁଲଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେବେ ଏହି ଖେଳାଳି

2/05/2021 at 6:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨/୫: ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମୟର ଲିଗ୍‌ (ଆଇପିଏଲ୍‌)ର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍‌ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌କୁ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଛି। ଟିମ୍‌ର ଅଧିନାୟକ କେଏଲ୍‌ ରାହୁଲ ଆଇପିଏଲର ୧୪ ତମ ସିଜ୍‌ନରୁ ବିଦାୟ ନେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅପରେସନ୍‌ ହେବାର ଅଛି। ଏନେଇ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ‘ଗତ ରାତିରେ ରାହୁଲଙ୍କ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇଥିଲା। ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏତେ ଅଧିକ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଔଷଧ କାମ କରିନଥିଲା। ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏମର୍ଜେନ୍ସି ରୁମରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।  ରାହୁଲଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ତାଙ୍କୁ ଆପେଣ୍ଡିକ୍ସ ହୋଇଛି ଏହାକୁ ଅପରେସନ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଠିକ କରାଯିବ। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।’ 

ସର୍ଜରୀ ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ରାହୁଲ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ପିଟିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ରାହୁଲଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ୍‌ ଟିମ୍‌ର ଅଧିନାୟକ ଭାର ସମ୍ଭାଳିବେ। ଆଜି ରାତିରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସର ଅଧିନାୟକ ହେବେ ମୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ । ଚଳିତ ସିଜନ୍‌ରେ ରାହୁଲ ୭ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୬୬.୨୦ ଆଭେରେଜ୍‌ ସହ ୩୩୧ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅରେଞ୍ଜ କ୍ୟାପ୍‌ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। 

ରବିବାର ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଅହମଦାବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ। ଗତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ ଆରସିବିକୁ ୩୪ ରନ୍‌ ହରାଇ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌​‌ରେ ଅଧିନାୟକ ରାହୁଲ ୯୧ ରନ୍‌ କରି ଅପରାଜିତ ଥିଲେ। ଚଳିତ ସିଜନ୍‌​‌ରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସ୍‌ ୩ଟି ମ୍ୟାଚରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ଆଉ ଏହି ସବୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ରାହୁଲଙ୍କର ବଡ଼ ଭୂମିକା ରହିଛି।

   Related Posts