Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ହେଲମେଟ୍ ଅଘଟଣ ପରେ ପଲଟିଗଲା ବାଜି, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ହାତରୁ ବିଜୟ ଛଡାଇ ଆଣିଲା ପଞ୍ଜାବ

25/10/2020 at 9:08 AM

ଦୁବାଇ,୨୫|୧୦:  ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥିଲା ମାତ୍ର ୧୨୭ । ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଇଁ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ବଡ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦଳର କୌଣସି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ପଞ୍ଜାବ ବୋଲରଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରି ପାରିନଥିଲେ । ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ ଅର୍ଡର ତାସ୍ ପତା ଭଳି ଭୁଷୁଡି ପଡିଥିଲା । ଫଳରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ମାତ୍ର ୧୨ ରନରେ ପଞ୍ଜାବଠୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ଶନିବାର ଦୁବାଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲର ୪୩ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଜିତୁଥିବା ମ୍ୟାଚ୍ ହାରି ଯାଇଛି । ଗୋଟିଏ ସମୟ ଏପରି ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ପଞ୍ଜାବର ପରାଜୟ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା । କିନ୍ଟୁ ହଠାତ ବାଜି ପଲଟି ଯାଇଥିଲା । ୧୨୬ ରନର ଟାର୍ଗେଟକୁ ପିଛା କରୁଥିବା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୧୪ ରନରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ।

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୧୭ ଓଭରରେ ୪ ଓ୍ୱିକେଟ ହରାଇ ୧୦୭ ରନ୍ କରିଥିଲା । ଦଳର ବିଜୟର ଦ୍ୱାରଦେଶରେ ଥିଲା । ବିଜୟୀ ହେବାକୁ ୩ ଓଭରରେ ୨୦ ରନ୍ ଆବଶ୍ୟକ ଥିବା ବେଳେ ଏହାପରେ ଯାହା ହୋଇଥିଲା ତାହା କେହି କଲ୍ପନା କରିନଥିଲେ । ୧୮ ତମ ଓଭରରେ ହେଲମେଟକୁ ନେଇ ଏକ ଅଘଟଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୪ ରନରେ ହିଁ ୬ ଓ୍ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ଦେଇଥିଲା ।

୧୮ ଓଭରରେ ପଞ୍ଜାବ ଅଧିନାୟକ କେଏଲ ରାହୁଲ ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂଙ୍କୁ ବୋଲିଂ ଦେଇଥିଲେ । କ୍ରିଜରେ ଥିଲେ ବିଜୟ ଶଙ୍କର ଓ ଜେସନ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ । ଏହି ଓଭରର ପ୍ରଥମ ୩ ବଲରେ ୨ ରନ୍ ବ୍ୟୟ କରିଥିଲେ ଅର୍ଶଦୀପ । ଏହାର ପର ବଲରେ ବିଜୟ ଶଙ୍କର ରନ୍ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ଡର ବଲ୍ ଥ୍ରୋ କରିଥିଲେ । ବଲ୍ ସିଧା ବିଜୟଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଜିଥିଲା । ବିଜୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖେଳ ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଲରେ ସେ କ୍ୟାଚ୍ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ ।  

   Related Posts