Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଦେହ ଦଲାଲ୍‌ଙ୍କ ବେପାରରେ ଲାଗୁନି ବ୍ରେକ୍ , ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡିବସିଲା କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌

5/03/2020 at 7:39 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୦୫।୦୩: ପୋଲିସର ଚଢାଉ,ଗିରଫଦାରୀ ଓ ଆକ୍ସନ ପରେ ବି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଉପରେ ବ୍ରେକ ଲାଗୁନି ।  ରାଜଧାନୀରେ ଦିନକୁ ଦିନ ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପ୍ରାଦୃଭାବ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଆଉ ଜଣେ ଦେହ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ । ଭୁବନେଶ୍ବର ଉପକଣ୍ଠ ଚନ୍ଦକା ଗୋଠପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ ଏହି ଦେହ ଦଲାଲଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ । ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏସଟିଏଫ । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶାନ୍ତ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ ବାଇକ ଜବତ କରାଯାଇଛି । ଏନେଇ ଏସଟିଏଫ ଏଡିଜେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା ମାମଲାରେ କେଶବ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ଦଲାଲକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏସଟିଏଫ । ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବାଙ୍ଗଳାଦେଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେହ କାରବାରରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ କେଶବକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ଏସଟିଏଫ  । କେଶବ ପୁର୍ବରୁ ଗିରଫ ଦେହ ଦଲାଲ ଇବ୍ରାହିମ ଖାଁ ଓ ରୁକସାର ବେଗମଙ୍କ ସହିତ ପଞ୍ଚାନନ ପାଢୀ ଓ ତାର ପତ୍ନୀ  ପ୍ରୀତି ପାଢୀର  ଡାହାଣ ହାତ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲା ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି  । କେଶବ ମୋବାଇଲରୁ ବହୁ ଦେହଜୀବୀ, ବ୍ୟବସାୟୀ ଓ ଠିକାଦାର ତଥା ସୌଖୀନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ନମ୍ବର ମିଳିଛି । ତାହାର ବ୍ୟବସାୟ ଲିଙ୍କ୍ ନେଇ  ଏସଟିଏଫକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

   Related Posts