Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ପାଇଁ ମିଳିଲେନି ବ୍ରାହ୍ମଣ, ଗୁଗୁଲ ସାହାଯ୍ୟରେ ମନ୍ତ୍ର ପଢି ମହିଳା ଏସଆଇ କରାଇଲେ ବିବାହ

2/05/2020 at 3:00 PM

ଭୋପାଳ ୨।୫: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ବଳବତ୍ତର ରହିଛି । ଏହି ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ କିଛି ରୋଚକ ଘଟଣାମାନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଠିକ୍ ପାଳନ କରାଯିବା ନେଇ ପୋଲିସ ବେଶ୍ ତତ୍ପର ହୋଇଉଠିଛି । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ନିୟମ ପାଳନ କରୁନଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି କଠୋରତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି । ହେଲେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଯାହା କରିଦେଖାଇଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଚାରିଆଡେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ମହିଳା ପୋଲିସ ଏସଆଇ ବିବାହ କରାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ନରସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଏଭଳି ଏକ ଅନନ୍ୟ ବିବାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜିଲ୍ଲାର ଶ୍ରୀନଗରର ବାସିନ୍ଦା ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଚୌଧୁରୀ ନରସିଂହପୁରର ଇଟୱାରା ବଜାର ବାସିନ୍ଦା ରିତୁ ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଉଭୟ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ଅନୁମତି ପାଇଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଝୋଟେଶ୍ବରର ପାର୍ବତୀ ମନ୍ଦିରରେ ସୀମିତ ଅତିଥିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ଥିଲା ।

ସେହି ସମୟରେ ଝୋଟେଶ୍ବର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ମହିଳା ଏସଆଇ ଅଞ୍ଜଳି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ପାଟ୍ରୋଲିଂକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ବିବାହ ପାଇଁ କୌଣସି ପଣ୍ଡିତ ମିଳିନଥିଲେ । ବ୍ରାହ୍ମଣ ନଥିବାରୁ ପରିବାରଲୋକ ସେଠାରେ ଥିବା ବ୍ରାହ୍ମଣ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ସହ ଜଡିତ ଝୋଟେଶ୍ବର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଅଞ୍ଜଳି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ସେ ନିଜେ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ । ବିବାହ କରାଇବାକୁ ସେ ଗୁଗୁଲ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିଥିଲେ । ଏସଆଇ ଅଞ୍ଜଳି ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରିବା ସମୟରେ ବର-କନ୍ୟା ସାତଫେରା ନେଇଥିଲେ । ଏମିତିରେ ବିବାହ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts