Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୧୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୭୨୩୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍, ଦଳରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଟି. ନଟରାଜନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜକୋଟ : କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ, ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ: ସୁରକ୍ଷା ବଳୟରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଭକ୍ତ ବ୍ୟାକୁଳ
  • ||
  • ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ : ଟସ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ପ୍ରଥମେ କରିବ ବ୍ୟାଟିଂ
  • ||
  • ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିନ୍ଦୁସାଗରରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ୍, ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ବିଏମସି
  • ||

ଟିକେଟ୍ ଅଫରକୁ ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ, ସହିଦ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସିଧା ସିଧା କହିଲେ ନା ରାଜନୀତିରେ ରୁଚି ଅଛି ନା ଧୈର୍ଯ୍ୟ

12/03/2019 at 7:21 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୨|୩: ଓଡିଆ ସହିଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ରାଜନୀତିକୁ ଟାଣିଛନ୍ତି ତିନିଦଳ। ଟିକେଟର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଅନୁକମ୍ପାର ଭୋଟ ହାତେଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଉଦ୍ୟମ। ଏନେଇ ଦୁଇ ପରିବାରକୁ ଆସୁଛି ଅଫର। ସହିଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ଜୋର। ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରା ଓ ପ୍ରସନ୍ନ ସାହୁଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବାକୁ ସବୁ ଦଳ ଆଗ୍ରହୀ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର କଣ କହୁଛନ୍ତି ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବା। ରାଜନୀତି ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇପାରନ୍ତି ସହିଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣରେ ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ବିଧାନସଭି ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ଚର୍ଚା ଚାଲିଛି । ଏଥିପାଇଁ ବିଜେଡି-ବିଜେପି ଭିତରେ ଟଣାଓଟରା ଲାଗିଥିବା ବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ବି ପଛରେ ପଡ଼ିନି।

ଟିକେଟ୍ ଅଫରକୁ ସହିଦ ମନୋଜ ବେହେରାଙ୍କ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ । ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ନଥିବା କହି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ଟାଣିଛନ୍ତି । ନିଆଳି ସଂରକ୍ଷିତ ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବାକୁ ସହିଦ ମନୋଜଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଇଲିଲତା ବେହେରାଙ୍କୁ ବିଜେଡି, ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଥିଲା । ଏକଥା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ସହିଦ ମନୋଜଙ୍କ ମା’କିନ୍ତୁପୁଅର ମୃତ୍ୟୁରେ ପରିବାରର ଅନ୍ତର କାନ୍ଦୁଥିବାବେଳେ ଏ ପ୍ରସ୍ତାବ କେବେଳ ପ୍ରହସନ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଆମ ବୋହୂ ରାଜନୀତି କରିବନି ବୋଲି ଇଲିଲତାଙ୍କ ଶାଶୂ,  ଶ୍ବଶୁର ଶୁଣାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କୀ ହମଲାର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହିଦ୍ ଜଗତସିଂହପୁରର ପ୍ରସନ୍ନ ସାହୁଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟନୀତିକୁ ଟାଣିବାର ପ୍ରୟାସ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ରାଜନୀତିକୁ ଆଣିବାକୁ ତିନି ପ୍ରମୁଖ ଦଳ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ଟାଣିଛନ୍ତି ସହିଦ ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ପତ୍ନୀସିଧା ସିଧା କହିଛନ୍ତି ନା ରାଜନୀତିରେ ରୁଚି ଅଛି ନା ଧୈର୍ଯ୍ୟ । ସେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ କେହି ରାଜନୀତି କାଦୁଅରେ ପଶିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତିନି ବୋଲି ଶୁଣାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ସହିଦଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଇ ଅନୁକମ୍ପା ଗୋଟାଇବାକୁ ଛକାପଞ୍ଛାରେ ମାତିଥିଲେ ତିନି ଦଳ । ଏହାକୁ ନେଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ପରିବାରର ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣ ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଛି ।

   Related Posts