Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ୧୬ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବ ଆରଟି ପିସିଆର ଲ୍ୟାବ୍, ୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମଞ୍ଜୁର କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ବଳଦ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ବଜ୍ରାଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ରାଇଦାସଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ସବନମ୍‌ ଶିରିନ୍‌ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ , କୋଭିଡ୍‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଏମସ୍‌ରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବାପଘର ଲୋକ ଆଣିଲେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଶ୍ବଶୁରଘର କହୁଛନ୍ତି ପଡିଗଲେ ବାଥରୁମ୍‌ରେ
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯୭୯୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁର ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା…
  • ||
  • ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବରଯାତ୍ରୀ ଗାଡି : ୫ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୮ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୧୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଗୁଳି ବିନିମୟକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଭୂତି ମାଆ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫୋନରେ କହିଥିଲେ ଏହି କଥା : ତାଙ୍କ ମାଆ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏହିପରି ଭାବେ କାଟିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ରାତି

21/02/2019 at 11:16 AM

ଡେହରାଡୁନ୍ ୨୧/୨: ଗୁଳିବିନିମୟ ହୋଇଥିବା ଦିନ ରାତିରେ କୈାଣସି ବିପଦର ଆଶଙ୍କା ଭୟରେ ମେଜରଙ୍କ ପୂରା ପରିବାର ରାତି ସାରା ଜଗିଥିଲେ। ସକାଳେ ତାଙ୍କ ସହିଦ ହେବାର ଖବର ଆସିବାରୁ ତାଙ୍କ ଆଶଙ୍କା ହୃଦୟବିଦାରକ ସତ୍ୟରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ପୂରା ପରିବାର ଏହି ଘଟଣାରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଥିଲେ। ଘରେ କେହି ବି ପୁରୁଷ ବାକି ରହିଲେନି।

ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ଅପରେସନକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମେଜର ବିଭୂତି ରବିବାର ରାତି ପାଖାପାଖି ୧୦ଟାବେଳେ ମାଆ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଫୋନରେ କଥା ହେବାବେଳେ ସେ ଏକ ଅପରେସନକୁ ଯାଉଥିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଫେରି କଥାହେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ନିଜର ଯତ୍ନ ନେବେ। କଥା ସରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ମାଆ,ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଭଉଣୀ ନିଜ ନିଜ ରୁମକୁ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ରାତି ପାଖାପାଖି ୧୨.୩୦ବେଳେ ହଠାତ୍ ପତ୍ନୀ ନିତିକାଙ୍କ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା। ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଡରିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ମନରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଉଦବେଗ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମେଜର ବିଭୂତିଙ୍କ ମାଆ ସରୋଜ ଢୋଣ୍ଡିଆଲଙ୍କ ହଠାତ୍ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା। ରାତିସାରା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏକ ଅଜଣା ଭୟରେ ଜଗି ରହିଥିଲେ। ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଅପରେସନ ଚାଲିଥିଲା।

ପାଖାପାଖି ରାତି ୧:୩୦ରେ ମେଜର ବିଭୂତି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ। ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ସେ ସହିଦ ହୋଇଯାଇଥିଲୋ। ସକାଳେ ପତ୍ନୀ ପାଖାପାଖି ୫ଟାବେଳେ ଟ୍ରେନରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଥିଲେ। ତଥାପି ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତା କମ୍ ହୋଇନଥିଲା।

ସୋମବାର ସକାଳେ ପାଖାପାଖି ସାଢ଼େ ନଅଟାବେଳେ ନିତିକାଙ୍କ ଫୋନ୍ ରିଙ୍ଗ୍ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ମେଜର ଫୋନ୍ କରିଥିବେ। ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ମେଜରଙ୍କ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଜଣେ ସେନା ଅଧିକାରୀ ମେଜରଙ୍କ ଫୋନରେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ। ଫୋନର ଇୟରପିସରୁ ବାହାରୁଥିବା ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ ତାଙ୍କ କାନରେ ଯେପରି କାଚ ଭଳି ଫାଟୁଥିଲା। ତାଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ କଳା ଅନ୍ଧାର ଘୋଟିଯାଇଥିଲା।     

   Related Posts