Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପୁଲୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି : ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେବା ବନ୍ଦ

16/02/2019 at 1:27 PM

ପୁଲୱାମା ୧୬/୨ : ପୁଲୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଦେଶ ସାରା ଆକ୍ରୋଶର ମାହୋଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୪୨ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସହିଦ ଘଟଣାରେ ସମଗ୍ର ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ଦିଲ୍ଲୀ, କାଶ୍ମୀର, ରାଜସ୍ଥାନ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ଓଡିଶା, ପଞ୍ଜାବ, ବିହାର ସବୁଠି ଲୋକେ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ନାରା ଲଗାଉଛନ୍ତି | ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ବଦଲା ନେବା ପାଇଁ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର କାଠୁଆ ଅଂଚଳରେ ଲୋକେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଧରି ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ନାରା ଲଗାଉଛନ୍ତି | ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଅଧିକାଂଶ ମହିଳା ଏବଂ ଯୁବ ପିଢ଼ି ରହିଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା |

କାଶ୍ମୀରରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେବା ଗତକାଲି ଠାରୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ କାଶ୍ମୀରରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି ରହିଛି | ଅନେକ ଜାଗାରେ ସେନା କଣ୍ଟା ଯୁକ୍ତ ତାର ଲଗାଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛି | ପୁରୁଣା ଜାମ୍ମୁ ଅଂଚଳରେ କର୍ଫ୍ୟୁର ପ୍ରଭାବ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କର୍ଫ୍ୟୁ ବେଳେ ଦୁଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ପଥର ମାଡ ହୋଇଥିଲା | ବ୍ୟବସାୟ ମହାସଂଘ ଏହି ବନ୍ଦକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାତ୍ରାରେ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛି |


କର୍ଫ୍ୟୁ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରୁ ବାହାରି ପାରୁନାହାନ୍ତି | ଫଳରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ସହରର ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ଜାମ୍ମୁର ସମସ୍ତ ଦୋକାନ, ବଜାର, ସ୍କୁଲ କଲେଜ ବନ୍ଦ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ | ପୋଲିସ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ସେନା ପୁରା ଅଂଚଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିଛନ୍ତି | ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିଲେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କର୍ଫ୍ୟୁ ହଟେଇ ଦିଆଯିବ |

Srinagar: BSF jawans stand guard during curfew in Srinagar on Monday. The BSF has been deployed on law and order duty after 12 years as the unrest enters 45th day in Kashmir Valley. PTI Photo by S Irfan (PTI8_22_2016_000242A)

   Related Posts