Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୮ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ଉପରେ ଅଧ୍ୟାଦେଶ ପାରିତ କଲା ୟୁପି କ୍ୟାବିନେଟ୍‌, ଧୋକା-ଧମକ ଦେଇ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌
  • ||
  • ଅତ୍ୟଧିକ କାମର ବୋଝ ସହିନପାରି ଆଖି ବୁଜିଲେ ବାପା: ଉପର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ, କହିଲେ…
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||
  • ୨ ବାରହା ଶିକାରୀ ଗରିଫ: ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା ବେଳେ ମାଡି ବସିଲେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କରୋନାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲା ଠିକାଦାର ସଂଘ
  • ||
  • ୧୦ ଡଲାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଋଷ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ Sputnik V, ଜାନୁଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଡେଲିଭରି
  • ||
  • ହାଇଓ୍ବା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଚାଲି ଚାଲି ଯିବା ବେଳେ ପଛରୁ ମାଡିଗଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||

ପୁଲୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି : ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେବା ବନ୍ଦ

16/02/2019 at 1:27 PM

ପୁଲୱାମା ୧୬/୨ : ପୁଲୱାମା ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ଦେଶ ସାରା ଆକ୍ରୋଶର ମାହୋଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୪୨ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନ ସହିଦ ଘଟଣାରେ ସମଗ୍ର ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ଦିଲ୍ଲୀ, କାଶ୍ମୀର, ରାଜସ୍ଥାନ, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ, ଓଡିଶା, ପଞ୍ଜାବ, ବିହାର ସବୁଠି ଲୋକେ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ନାରା ଲଗାଉଛନ୍ତି | ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ବଦଲା ନେବା ପାଇଁ ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର କାଠୁଆ ଅଂଚଳରେ ଲୋକେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଧରି ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ ନାରା ଲଗାଉଛନ୍ତି | ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଅଧିକାଂଶ ମହିଳା ଏବଂ ଯୁବ ପିଢ଼ି ରହିଛନ୍ତି | ଫଳରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା |

କାଶ୍ମୀରରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସେବା ଗତକାଲି ଠାରୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ମଧ୍ୟ କାଶ୍ମୀରରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି ରହିଛି | ଅନେକ ଜାଗାରେ ସେନା କଣ୍ଟା ଯୁକ୍ତ ତାର ଲଗାଇ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛି | ପୁରୁଣା ଜାମ୍ମୁ ଅଂଚଳରେ କର୍ଫ୍ୟୁର ପ୍ରଭାବ ଅଧିକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କର୍ଫ୍ୟୁ ବେଳେ ଦୁଇ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ପଥର ମାଡ ହୋଇଥିଲା | ବ୍ୟବସାୟ ମହାସଂଘ ଏହି ବନ୍ଦକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାତ୍ରାରେ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛି |


କର୍ଫ୍ୟୁ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରୁ ବାହାରି ପାରୁନାହାନ୍ତି | ଫଳରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ସହରର ସମସ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ରହିଛି | ଜାମ୍ମୁର ସମସ୍ତ ଦୋକାନ, ବଜାର, ସ୍କୁଲ କଲେଜ ବନ୍ଦ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ | ପୋଲିସ ଏବଂ ଭାରତୀୟ ସେନା ପୁରା ଅଂଚଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିଛନ୍ତି | ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିଲେ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କର୍ଫ୍ୟୁ ହଟେଇ ଦିଆଯିବ |

Srinagar: BSF jawans stand guard during curfew in Srinagar on Monday. The BSF has been deployed on law and order duty after 12 years as the unrest enters 45th day in Kashmir Valley. PTI Photo by S Irfan (PTI8_22_2016_000242A)

   Related Posts