Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଅପହରଣକାରୀମାନେ ଛାଡିଦେଲେ ପୁଇଁତଳା ବିଡିଓଙ୍କୁ, ଅପହରଣର କାରଣ ଜଣାପଡି ନାହିଁ

29/03/2019 at 7:32 PM

ବଲାଙ୍ଗିର୨୯|୨: ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ନିଜ କାର୍ଯାଳୟରୁ ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ପୁଇଁତଳା ବିଡିଓଙ୍କୁ ଅପହରଣକାରୀମାନେ ଛାଡିଦେଇଛନ୍ତି । ବିଡିଓ ଏବେ ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି ।

 ଆଜି ଅପରାହନ ୪ଟାବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ବିଢଡିଓ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାୟଳୟରେ ଥିବାବେଳେ ୧୦ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ପ୍ରଥମେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଏକ ସ୍କର୍ପିଓ ଗାଡିରେ ବସାଇ କେଉଁଆଡେ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ବ୍ଲକ ଅଫିସର ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୁଇଁତଳା ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଜଣାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସହ ବିଡିଓଙ୍କୁ ଠାବ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ।

 ପୋଲିସ ବିଡଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚ କରିଥିଲା । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ବିଡିଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ୧୦ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବସିଥିବା ଦେଖା ଯାଉଛି । ବିଡିଓ ସରୋଜ ମିଶ୍ର ଅଳ୍ପଦିନ ହେଲା ପୁଇଁତଳାକୁ ବଦଳି ହୋଇ ଆସିଛନ୍ତି । ସମ୍ଭବତଃ କୌଣସି ଠିକା କାମକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବିଡିଓଙ୍କ ନିଜଘର ବରଗଡରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । 

   Related Posts