Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

କଟକ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସାଇକୋ କିଲର ଆତଙ୍କ : କଟକର ୩ଟି ଯାକ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଲୋକଙ୍କୁ ଗୋଡାଇଲା ସଂଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି

27/07/2019 at 6:11 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୭|୭: କଟକରେ ଘଟିଥିବା ସିରିଏଲ୍‌ମର୍ଡ଼ର ଘଟଣାରେ ଏବେ ବି ପୋଲିସ ହାତ ଖାଲି । ହେଲେ ତଦନ୍ତର ତିନି ଦିନ ପରେ ଗୋଟିଏ  ମର୍ଡ଼ର କେସରେ କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ପାଇଛି ପୋଲିସ । ଏସସିବି କାର୍ଡିଓଲୋଜି ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପାଖରେ ମିଳିଥିବା ମୃତବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ଓଏମପି ଛକରେ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

 ସେପଟେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଓଲଡ୍‌ଟାଉନ୍‌ରେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଲୋକଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼ାଉ ଥିବା ଜଣେ ସଂଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଦେଖି ଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନାକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ନଦେବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ।

୭୨ଘଣ୍ଟା ବିତିଲା, ତଥାପି ପୋଲିସ ହାତ ଖାଲି । କଟକରେ ୨୪ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ତିନି ତିନିଟି ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତର ସୁରାକ୍‌ପାଇପାରିନି ପୋଲିସ । ଘଟଣାର ୩ଦିନ ପରେ ଏସସିବି କାର୍ଡିଓଲୋଜି ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପାଖରେ ପଡ଼ିଥିବା ମୃତବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ଓଏମପି ଛକରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ । ଦୁର୍ବୃତ୍ତର ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତି ସହାୟତା ମାଗିବାରୁ ତାଙ୍କୁ କେହି ଜଣେ ବାଇକ୍‌ଆରୋହୀ ହସ୍ପିଟାଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏସସିବିର କାର୍ଡିଓଲୋଜି ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପାଖରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ।

କେବଳ କଟକ କାହିଁକି ରାଜଧାନୀରେ ମଧ୍ୟ ସାଇକୋ କିଲର ଆତଙ୍କ ପରେ କମିଶନରେଟ୍‌ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ଲକିଂ ଚେକିଂକୁ ଯୋର୍‌ଦାର କରାଯାଇଛି । ଗତକାଲି ରାତିରେ ଯାହାର ସ୍ଥିତି ପରଖିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ଟିମ୍‌।

ସେପଟେ ଆଜି ଦିନ ସାଢ଼େ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ଓଲଡ୍‌ଟାଉନ୍‌ନାରାୟଣୀ କ୍ଲବ ଛକରେ ଜଣେ ସଂଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ହାତରେ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଲୋକଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼ାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଲୋକମାନେ ଭୟରେ ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସଂଦିଗ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମଶାଣି ଭିତରୁ ପଶିଯିବାରୁ ତାକୁ ଧରିବାକୁ କାହାର ସାହସ ହୋଇନଥିଲା । ଏନେଇ ଲିଙ୍ଗରାଜ୍‌ଥାନାକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇ ନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   Related Posts