Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଚାପୁଡା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୋଧ: ଜିନ୍ସ-କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ ହମଲା କରୁଥିଲା ସାଇକୋ ଡେଲିଭରୀ ବଏ

3/11/2020 at 5:07 PM

ହାପୁଡ ୦୩/୧୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ହାପୁଡରେ ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କରି ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ସାଇକୋ ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଘଟଣାକୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ନ ପୂରୁଣୁ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆକାଶ ସାଗରକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ହାପୁଡ ଏସପି ସଂଜୀବ ସୁମନ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆକାଶ ସାଗର କୁରିୟର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲା। ସେ ଘର ଘର ଯାଇ ହୋମ ଡେଲିଭରି କରୁଥିଲା। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହୋମ ଡେଲିଭରି ସମୟରେ ତା ବାଇକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଆକାଶକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଆକାଶକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପରେ ଅପମାନର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବା ପାଇଁ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କର ପତା କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ପାଇନଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ସମସ୍ତ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲା।

ଏସପି ସଂଜୀବ ସୁମନ କହିଛନ୍ତି, ସୋମବାର ସକାଳୁ ମନ୍ଦିର ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କରି ଆକାଶ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କରିଥିଲା। ହମଲାର ଶିକାର ଉଭୟ ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳା ଆକାଶକୁ ଜାଣିନଥିଲେ। ସେ କାହିଁକି ତାଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କଲା ତାହା ବି ଜାଣିନଥିଲେ। ଘଟଣା ପରେ ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଗଲା। କେହି ବି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲେ ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ କିଏ ଏବଂ କାହିଁକି ଏମିତି ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କରୁଛି। ପ୍ରଥମେ ପୋଲିସ ବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲା। ଏହାପରେ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଓ ପୋଲିସର କିଛି ଟିମ୍ ମାମଲାର ଖୁଲାସା ପାଇଁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ପୋଲିସ ଟିମ୍ ରାସ୍ତାରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଚେକ୍ କରିଥିଲେ। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଲା ଓ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ହାପୁଡ ଏସପି ସଂଜୀବ ସୁମନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆକାଶ ସାଗର ଏକ ପ୍ରକାର ସାଇକୋ ଅପରାଧୀ। ସେ କେବଳ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲା। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ତାର ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ତାକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ସେହି ଘଟଣା ପରେ ସେ ପ୍ରତିଶୋଧରେ ନିଆଁରେ ସୋମବାର ଠାରୁ ସମସ୍ତ ଜିନ୍ସ ଓ କୁର୍ତ୍ତୀ ପିନ୍ଧା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବ୍ଲେଡରେ ହମଲା କରୁଥିଲା। ପୋଲିସ ଆକାଶ ଠାରୁ ରକ୍ତାକ୍ତ ବ୍ଲେଡ, ବାଇକ, ବନ୍ଧୁକ, ଓ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି।

   Related Posts