Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ପୁଲିସ୍ କାଟିଲା ଚାଲାଣ, କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ ଯୁବକ

20/07/2020 at 3:47 PM

ଜୟପୁର ୨୦।୦୭: ରାଜସ୍ଥାନରେ ବିନା ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ରେ ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଚାଲାଣ କାଟିବାରୁ ପୁଲିସକୁ ଅଜବ ସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପୁଲିସ, ପତ୍ନୀ-ପିଲା ଓ ସଭିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ କରି ନିଜର ସମସ୍ତ ପୋଷାକ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ। ଏହି ଅଜବ ଘଟଣା ରାଜସ୍ଥାନର ଭିଲଓ୍ଵାଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି।

ଭିଲଓ୍ଵାଡାରେ ପୁଲିସକର୍ମୀ ବିନା ହେଲ୍‌ମେଟ୍‌ରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କ ଚାଲାଣ କାଟିଥିଲେ। ଏଥିରେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନିଜର ସମସ୍ତ ପୋଷାକ ଖୋଲି ଦେଇ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ। ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ପାଟି କରି କହିଥିଲେ ଆମେ ଏତେ ସଚ୍ଚୋଟରେ ରହୁଛୁ, ତଥାପି ଆମକୁ ହଇରାଣ କରାଯାଉଛି। ଏତେ ଚାଲାଣ ଆଣିବି କେଉଁଠୁ। ମୁଁ ମୋ ପୋଷାକ ଖୋଲି ଦେଲି ପୁଲିସ ଯେତେ ମାଡ ମାରିବା କଥା ମାରୁ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମେଭାରାମ କୁମାବତ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଙ୍କ ସହ ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଆଜମେର ଛକରେ ପୁଲିସକର୍ମୀ ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଚାଲାଣ କାଟିଥିଲେ। ଏଥିରେ ବିଚଳିତ ହୋଇ ମେଭାରାମ ଠିଆ ଠିଆରେ ନିଜର ସାର୍ଟ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଅଣ୍ଡରଓ୍ଵାୟର ଅବସ୍ଥାରେ ସଡକରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର ନିକଟରେ ଚାଲାଣ ଦର ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଚାଲାଣ ଭରିବା ମୁସ୍କିଲ ହୋଇ ପଡିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର  ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିଛି।

   Related Posts