Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ପଙ୍ଗାଗାର୍ଲ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ବାହାରିଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଶବ ଯାତ୍ରା

11/09/2020 at 6:52 PM

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ୧୧/୦୯ : ଭାରତୀୟ ଜନତା ଦଳ ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ବିରୋଧରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ବିଜେପି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାମାନେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଶବ ଯାତ୍ରା ବାହାର କରିଥିଲେ |

ଏକ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ତିଆରି କରି ସେଥିରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇ ଶବ ଯାତ୍ରା ବାହାର କରିଥିଲେ | ବିଜେପି ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ଭାବନା ରଖିଛନ୍ତି | ସାରା ଦେଶ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଛିଡା ହୋଇଛି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଦେଶବାସୀ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ଜବାବ ମାଗୁଛି ବୋଲି ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା କହିଛି |

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ବୟାନ ପରେ କଙ୍ଗନା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଖୁବ ବରଷିଥିଲେ | ମୁମ୍ବାଇ ନ ଆସିବାକୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ କଙ୍ଗନା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରି ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଏମସି ତାଙ୍କ ଅଫିସ ଭାଙ୍ଗିଥିଲା | ଏହାପରେ ଏକ ନୂଆ ବିବାଦ ଜନ୍ମ ନେଇଥିଲା | ଏହି ବିବାଦକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜନୀତି ଜୋର ଧରିଛି |

   Related Posts