Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ସେକ୍ସ ରାକେଟର ହେଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ : ହୋଟେଲରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୭ଯୁବତୀ ଏବଂ ୩ଯୁବକ

9/07/2019 at 4:03 PM

ରୁଡ଼କି ୯/୭: ହରିଦ୍ବାର ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ପୋଲିସ ଘେରାଉ କରି ସେକ୍ସ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ୍ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ସମେତ ୭ଜଣ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି କିନ୍ତୁ ଆଉ ୩ଜଣ ଯୁବକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଏହି ସମୟରେ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ଅନେକ ଦିନରୁ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲୁଥିବା କଥା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବଜରଙ୍ଗ ଦଳର ଜିଲ୍ଲା ମନ୍ତ୍ରୀ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସିଭିଲ ଲାଇନ କୋତଓ୍ବାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଦ୍ବାର ହାଇଓ୍ବେ ସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ବଡ଼ ଧରଣର ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଛି।

ଗତକାଲି ପୁଣି ଥରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା ଯେ ହୋଟେଲରେ ଅନେକ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛନ୍ତି। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ପୋଲିସକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପଡ଼ିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୭ଜଣ ଯୁବତୀ,ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ୩ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ୩ଯୁବକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ଥିବା ଯୁବତୀ ସାହାରଣପୁର,କାଲିୟର,ରୁଡ଼କି ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। କିନ୍ତୁ ଯୁବକମାନେ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts