Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କୁ ପାନେ : ୩ ବେଆଇନ କାରବାରୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଜବତ, ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଚଳ

11/11/2020 at 4:23 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୧୧।୧୧: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏଥର ଆଉ ବର୍ତ୍ତିବେନି ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ । ବେଆଇନ ଭାବେ ଠୁଳ କରିଥିବା ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ଜବତ କରିବ ପୋଲିସ । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସ । ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ସ୍ଥାବର ଓ ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ସିଜ୍ କରିଛି ପୋଲିସ । ୩ ଜଣ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ସମେତ ୮ ଜଣଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା ସ୍ଥାବର ଓ ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ସିଜ୍ କରି ଘର ଆଗରେ ନୋଟିସ୍ ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ ।

୩ ଜଣ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ୮ ଜଣଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ରହିଥିବା ୪ କୋଟି ୭୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସ୍ଥାବର, ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ସିଜ୍ କଲା ନବରଙ୍ଗପୁର ପୋଲିସ । କମ୍ପିଟେଣ୍ଟ ଅଥୋରିଟି କଲିକତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଏସପି ନୀତିନ କୁସଲକରଙ୍କତ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ପାପଡାହାଣ୍ଡି ଏସଡ଼ିପିଓଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ୧୫ ଜଣିଆ ଟିମ୍ କଷାଗୁମୁଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପନରାଗୁଡା ଗାଁ ସ୍ଥିତ ୩ ଜଣ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ ପ୍ରଭାକର ମାଳି, ଅନିରୁଦ୍ଧ ମାଳି ଓ ରମେଶ ମାଳିଙ୍କ ୪ କୋଟି ୭୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ୮ ଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ରହିଥିଲା ।  ଏହି ସବୁ ସମ୍ପତ୍ତିକୁ ପୋଲିସ ସିଜ୍ ଓ ଫ୍ରିଜ୍ କରିଛି । ସିଜ୍ ଓ ଫ୍ରିଜ ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟରେ ୪ ଟି କୋଠା ଘର, ୪ ଏକର ୮୨ ସେଣ୍ଟ ଜମି, ୨ ଟ୍ରାକ୍ଟର, ୧ କାର, ଦୁଇଟି ବାଇକ, ସିଜ୍ କରିଥିବା ବେଳେ ୧୦ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଫ୍ରିଜ୍ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୩ ଜଣ ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଭାକର ମାଳି ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ଘଟଣାରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜେଲରେ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ରମେଶ ମାଳି ଓ ଅନିରୁଦ୍ଧ ମାଳି ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏପରି ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିବା ସହ  ସମ୍ପତ୍ତି ବାଜ୍ୟାପ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts