Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

‘ପିଏଚଡି ପାସ କରିବାର ଅଛି ତ ମୋ ସହ ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସମୁଦ୍ରରେ ସ୍ନାନ କରିବାକୁ ହେବ’ ବୋଲି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କହିଥିବା ଅଧ୍ୟାପକ ନିଲମ୍ବିତ

13/01/2019 at 4:06 PM

ରାଜକୋଟ ୧୩/୧: ଗୁଜୁରାଟର ସୈାରାଷ୍ଟ୍ର ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ନାଁରେ ଯୈାନ ଶୋଷଣ  କରିବା ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଜୀବ ବିଜ୍ଞାନର ଅଧ୍ୟାପକ ନିଲେଶ ପାଞ୍ଚାଲଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପାଞ୍ଚାଲ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯଦି ପିଏଚଡି ପାସ୍ କରିବାର ଅଛି ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ କାରରେ ଡିଉର ହୋଟେଲ୍ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପାଞ୍ଚାଲ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ଶୋଇବାକୁ ଏବଂ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀଜଣକ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ୨୦୧୪ମସିହାରେ ପାଞ୍ଚାଲ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପାସ୍ ହେବାର ଅଛି ତେବେ ମୋ ସହ ଡିଉ ଆସି ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ କଳା କାରନାମା ପାଇଁ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି କରିବା ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି  କରୁଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଗଛର ନମୂନା ନେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡିଉ ପଠାଯାଇଥିଲା। ସେ ଡିଉ ଯିବା ପରେ ପାଞ୍ଚାଲ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କୁ ନାଗଓ୍ବା ବିଚ୍ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ସହ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯୁବତୀଜଣକ ମନା କରିବାରୁ ସେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। କହିଥିଲେ ତୁମେ ଗୋଟିଏ ବି ଗଛର ନମୁନା ନେଇପାରିନାହଁ। ଯଦି ପାସ୍ ହେବାର ଅଛି ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ମୋ କାରରେ ଆସି ମୋ ସହ ଡିଉ ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଏହା ପରେ ପୀଡ଼ିତା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତୁରନ୍ତ ସବୁ କଥା ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ବାପା କହିବାରୁ ସେ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି  ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ସାହସ କରି ସେ ୟୁନିଭର୍ସିଟିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ୩ଥର ଏପରି ହେବା ପରେ ଅଭିଯୋଗ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts