Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୈତାନ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି କଲା ହତ୍ୟା !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୮୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିରାଗଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଲା କମାଣ୍ଡ୍ : ଚାଚା ପଶୁପତିଙ୍କୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍, LJP ସଂସଦୀୟ ଦଳର ନେତା ହେଲେ ପାରସ
  • ||
  • ସାରା ବିଶ୍ୱର ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ : ବ୍ରିଟେନ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ ଫେରିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

‘ପିଏଚଡି ପାସ କରିବାର ଅଛି ତ ମୋ ସହ ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସମୁଦ୍ରରେ ସ୍ନାନ କରିବାକୁ ହେବ’ ବୋଲି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କହିଥିବା ଅଧ୍ୟାପକ ନିଲମ୍ବିତ

13/01/2019 at 4:06 PM

ରାଜକୋଟ ୧୩/୧: ଗୁଜୁରାଟର ସୈାରାଷ୍ଟ୍ର ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ନାଁରେ ଯୈାନ ଶୋଷଣ  କରିବା ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଜୀବ ବିଜ୍ଞାନର ଅଧ୍ୟାପକ ନିଲେଶ ପାଞ୍ଚାଲଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପାଞ୍ଚାଲ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯଦି ପିଏଚଡି ପାସ୍ କରିବାର ଅଛି ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ କାରରେ ଡିଉର ହୋଟେଲ୍ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପାଞ୍ଚାଲ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ଶୋଇବାକୁ ଏବଂ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀଜଣକ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ୨୦୧୪ମସିହାରେ ପାଞ୍ଚାଲ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ପାସ୍ ହେବାର ଅଛି ତେବେ ମୋ ସହ ଡିଉ ଆସି ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ କଳା କାରନାମା ପାଇଁ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି କରିବା ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି  କରୁଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଗଛର ନମୂନା ନେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡିଉ ପଠାଯାଇଥିଲା। ସେ ଡିଉ ଯିବା ପରେ ପାଞ୍ଚାଲ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କୁ ନାଗଓ୍ବା ବିଚ୍ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ସହ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଯୁବତୀଜଣକ ମନା କରିବାରୁ ସେ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। କହିଥିଲେ ତୁମେ ଗୋଟିଏ ବି ଗଛର ନମୁନା ନେଇପାରିନାହଁ। ଯଦି ପାସ୍ ହେବାର ଅଛି ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ମୋ କାରରେ ଆସି ମୋ ସହ ଡିଉ ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଏହା ପରେ ପୀଡ଼ିତା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତୁରନ୍ତ ସବୁ କଥା ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ବାପା କହିବାରୁ ସେ ସେଠାରେ ପିଏଚଡି  ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ସାହସ କରି ସେ ୟୁନିଭର୍ସିଟିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ୩ଥର ଏପରି ହେବା ପରେ ଅଭିଯୋଗ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା।

   Related Posts