Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ନେଇ ଆଶଙ୍କା : ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ବୟକଟ୍ ଧମକ, ସେପଟେ ୧୪ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ନାରାଜ୍

3/01/2021 at 11:22 AM

ଜୋହାନ୍ସବର୍ଗ, ୦୩/୦୧: ଭାରତ ଓ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ସିଡନୀ ଓ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ବ୍ରିସବେନରେ ଖେଳାଯିବ । କିନ୍ତୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଚତୁର୍ଥ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ବ୍ରିସବେନ୍ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିବା ଖବର ଆସିଛି । ଏହା ପଛରେ ରହିଥିବା ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ହେଉଛି କ୍ୱାରେଣ୍ଚାଇନ୍ ସମସ୍ୟା । କାରଣ ସିଡନୀରେ ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଁଚିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ୧୪ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ହେବ । ପରେ ଗତବିଧିରେ କଟକଣା ରହିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ବ୍ରିସବେନରେ ପହଁଚିବା ପରେ ପୁଣି କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ତାଙ୍କ ଯାତ୍ରା ହୋଟେଲ ଓ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଯାଏଁ ହିଁ ସୀମିତ ରହିବ । ତେଣୁ ଖେଳାଳିମାନେ ସିଡନୀରେ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ସେହିପରି ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ନାହାଁନ୍ତି । ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଓ ଦର୍ଶକମାନେ ଖେଳ ଦେଖିବା ପାଇଁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି । ଫଳରେ ସେମାନେ ବୟକଟ୍ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କ୍ରିକବଜକୁ ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପହଁଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଖେଳାଳି ଦୁବାଇରେ ୧୪ ଦିନ କ୍ୱାରେଣ୍ଚାଇନରେ ରହିଥିଲେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପୁଣି ଆଉ ୧୪ ଦିନ । ଅର୍ଥାତ ଗୋଟିଏ ମାସ ଧରି ବସି ରହିବା । ଏବେ ଗସ୍ତ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଖେଳାଳିମାନେ ଆଉ ଏକାନ୍ତବାସରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଦଳ ସୋମବାର ସିଡନୀ ଯାତ୍ରା କରିବ । ଏହାପରେ ୭ ତାରିଖରୁ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସେଠାରେ ପହଁଚିବା ପରେ ଚାଟାର୍ଡ ଫ୍ଲାଇଟରେ ଦଳ କ୍ୱିନ୍ସଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିବ ।

ଏହା ପରେ ବି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବିଭିନ୍ନ ସହର ନ୍ୟୁ ସାଉଥ ଓ୍ୱେଲସ୍ ସହ ନିଜର ସୀମାକୁ ବନ୍ଦ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହି ସ୍ଥାନ କରୋନା ମହାମାରୀରୁ ମୁକୁଳିପାରି ନାହିଁ । ସାଉଥ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଭିକ୍ଟୋରିଆ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜର ସୀମାକୁ ବନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts