Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ବାନ୍ଧବୀଙ୍କ ଘରୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କରୁ ଛାଡିଥିଲେ ଘର, କେରଳ ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଚେନ୍ନାଇରେ ଲିଭ୍ ଇନରେ ଥିଲେ

27/10/2020 at 10:24 PM

ଚେନ୍ନାଇ, ୨୭|୧୦: ଚେନ୍ନାଇର ନୁନଗାବକମରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ପାର୍ଟନରଙ୍କଠାରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ତେବେ ପୋଲିସର ଏହି ଆକ୍ସନ ପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ପାର୍ଟନରଙ୍କ ଓକିଲ । ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଆିନ ସମ୍ମମ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ କଣ ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ପୃଥକ କଲା ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ଓକିଲଜଣଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଚେନ୍ନାଇର  ନୁନଗାବକମରେ ଏକାଠି ରୁହନ୍ତି ରେଜିନା ଓ ଅନନ୍ୟା(ଛଦ୍ମନାମ) ।ରେଜିନା  ତାମିଲନାଡୁର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନନ୍ୟା କେରଳର । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟିକଟକରୁ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ତେବେ ସୋମବାର ହଠାତ ପୋଲିସ ଆସି ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲା । କାରଣ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରି ନଥିଲେ ।

ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ପୋଲିସ ପ୍ରାୟ ୫୦୦ କିମି ବୁଲିଥିଲା । ପୋଲିସର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ରେଜିନାଙ୍କ ଓକିଲ ଅକିଲା ଆରଏସ । ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନନ୍ୟା ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଘର ଛାଡି ରେଜିନାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ।

ରେଜିନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଓ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଉଭୟ ୨୦ ଦିନ ଧରି ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ । ଅନନ୍ୟା ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ଅନନ୍ୟା ସାବାଳିକା । ତାଙ୍କର ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର ଅଧିକାର ରହିଛି । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରେଜିନାଙ୍କ ଓକିଲ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳିନଥିଲା ।

ସେହିପରି ବରିଷ୍ଠ ଓକିଲ ସୁଧା ରାମଲିଙ୍ଗମ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିବାର ଥିଲା । ଏହାସହ କୋର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ କରିଥାନ୍ତା । ଏପରି ନକରି ରେଜିନାଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ନେବା ନିନ୍ଦନୀୟ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅନନ୍ୟା ଘର ଛାଡିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଝିଅ ନିଖୋଜ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇଥିଲା ।

   Related Posts