Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଭାବିସ୍ବାମୀ ନିକଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଢଙ୍ଗରେ ସ୍ବାଗତ କଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ; ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କଲେ ‘ଥ୍ୟାଂକ୍ସଗିଭିଙ୍ଗ୍’

23/11/2018 at 4:41 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩|୧୧:  ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ବିଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମାତ୍ର ଏ ଭିତରେ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସ ଯେତେବେଳେ ସାତ ଦରିଆ ପାର ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଖୁସି ଆକାଶ ଛୁଇଁଥିଲା । ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏତେ ଭାବବିହ୍ବଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ, ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ବିବାହର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଥ୍ୟାଂକ୍ସ ଗିଭିଙ୍ଗ୍ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ଡିନର ଟେବଲରେ ବସିଥିଲେ । ଫଟୋରେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ହାତ ଧରିଥିବାର ନଜରକୁ ଆସିଥିଲା । ଫଟୋ ସହ ସେ ଲେଖିଥିଲେ “ଥ୍ୟାଂକ୍ସ ଗିଭିଙ୍ଗ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେଉ, ମୋ ପରିବାର ସବୁବେଳ ପାଇଁ” ।

ନିକ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଥ୍ୟାଂକ୍ସ ଗିଭିଙ୍ଗ୍ ଉତ୍ସବ ଭଲ ରହିଲା, ଭଲପାଉଥିବା ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସବୁଠୁ ଭଲ ଦିନ” । ନିକ୍ ଗୁରୁବାର ହିଁ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଭାରତକୁ ନିକ୍‌ଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରିଥିଲେ । ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଫଟୋର କ୍ୟାପସନ ଦେଇଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା – “ଓ୍ବେଲକମ୍ ହୋମ୍ ବେବି” । ଶୁଣାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଡିସେମ୍ବରରେ ଯୋଧପୁରର ଭବ୍ୟ ଉମେଦ ଭବନ ପ୍ୟାଲେସରେ ବିବାହ କରିବେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବେ ‘ଦ ସ୍କାଏ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ୍’ ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts