Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା-ବିରାଟ କୋହଲି: କେବଳ ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା

2/07/2021 at 10:15 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୭: ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ସୂଚନା ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟରୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥାନ୍ତି ।

PunjabKesari

ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟାର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁଇ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସ ଏବଂ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ଅଛନ୍ତି ।

ହପର୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଚ୍ ଲିଷ୍ଟ ୨୦୨୧ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ୨୭ ତମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ଜଣା ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୬୪ ନିୟୁତ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କୌଣସି ପ୍ରମୋସନାଲ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ୩ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥାନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ତାଲିକାରେ ବିରାଟ କୋହଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ୧୯ ତମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ୧୩୨ ନିୟୁତ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ରିକେଟର ଗୋଟିଏ ପ୍ରମୋସନାଲ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥାନ୍ତି ।

ଏଥି ସହିତ ଫୁଟବଲ ଷ୍ଟାର କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲଡୋ ଏହି ତାଲିକାର ଟପ୍ ସିଟରେ ଅଛନ୍ତି । ଯାହାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୨୯୫ ନିୟୁତ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ପ୍ରମୋସନାଲ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଥାନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଡୱେନ ଜନସନ, ଆରିନା ଗ୍ରାଣ୍ଡେ, କାଇଲି ଜେନେର, ଟେଲର ସ୍ୱିଫ୍ଟଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

   Related Posts