Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ମ୍ୟାଗାଜିନ୍‌ ପାଇଁ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କରି ଟ୍ରଲ୍‌ ହେଲେ ବଲିଉଡର ଦେଶୀଗର୍ଲ

7/06/2019 at 3:39 PM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୬: ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଏବେ ବିଦେଶରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି।ହଲିଉଡରେ ନିଜ ଜଲୱା ଦେଖାଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା। ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ହଲିଉଡ ପ୍ରଯେକ୍ଟରେ କାମ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ସେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରୁଛନ୍ତି। ତବେ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ଏମିତି ହୋଇଛି ଯାହା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଦମଦାର୍‌ ଅଭିନୟ ସହ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଲୁକ୍‌କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ମାଗାଜିନ୍ ପାଇଁ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ କରାଇଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ପରେ ସେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଫଟୋଶୁଟ୍‌ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ଗୋଲଡେନ ରଙ୍ଗର ଶାଢି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଶାଢି ସହ ସେ ବ୍ଲାଉଜ୍‌ ପିନ୍ଧିନଥିବାରୁ ଟ୍ରଲ୍‌ର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ବିୟୁଟି ପ୍ରିୟଙ୍କା। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଭଳି ଏହି ଫଟୋରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ନିଜ ପରିଧାନ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ସେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ଏହି ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍‌ କିଛି ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ତ କିଛି ପସନ୍ଦ କରିନାହାନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଧନୀ ଲୋକ ଲୁଗା ନ ପିନ୍ଧିଲେ ତାହା ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଆଉ ଗରିବ ନ ପିନ୍ଧିଲେ ସେମାନେ ଅସଭ୍ୟ’। କିଛି ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ଭାରତର ସଂସ୍କାର ବିଷୟରେ ମଦ୍ୟ ପାଠ ପଢାଇଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ କିଛି ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଫଟୋକୁ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେଆର କରଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ଏକ ମଜାଦାର କ୍ୟାପଶନ୍‌ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି।

 

   Related Posts