Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତିଲ ହେଲା ଚଳିତବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ଘୋଷଣା କଲେ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠାରୁ ୫ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୫୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀରାମ ନବମୀ : କୋଭିଡ୍ କଟକଣାରେ ପାଳନ ହେବ ଉତ୍ସବ, ଆଜିଠୁ ଟ୍ବିନସିଟିର ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରଗଛରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ ମାତିଲା ଦନ୍ତା, ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଦଳିଦେଲା
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡାଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦରୀ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ, ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଇଥିଲେ ଜବରଦସ୍ତ କିସ୍‌ ଦୃଶ୍ୟ

17/07/2019 at 12:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୭|୭: ବଲିଉଡଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହଲିଉଡ ଯାଏଁ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ବହୁତ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ବ୍ରାଉନ ଗର୍ଲ ଓ ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ। ନିଜ ଅଭିନୟ ଓ ପ୍ରତିଭା ଯୋଗୁଁ ସେ ଆଜି ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପରିଣିତି ଚୋପଡାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଆଉ ଜଣେ ଭଉଣୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପିୟୁଷୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ ମନ୍ନାରା ଚୋପଡା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ମନ୍ନାରା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପିଉସିଙ୍କ ଝିଅ। ମନ୍ନାରା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବାପା, ପରିଣିତିଙ୍କ ବାପା ଓ ମନ୍ନାରାଙ୍କ ମାଁ ୩  ଭାଇ ଭଉଣୀ। ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଜିଦ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ମନ୍ନାରା ଚୋପଡା ବଲିଉଡରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ।

ନିଜ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଅନେକ କିସିଂ ସିନ୍‌ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ପରେ ମନ୍ନାରା ରାତା ରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାରଡମ୍‌ ହଜିଯାଇଥିଲା। ଜିଦ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପରେ ସେ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଅନେକ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ମନ୍ନାରା ଚୋପଡା ନିଜ ବଡ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କ୍ୟାରିଅର ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇନଥିଲେ। ଏବେ ବଲିଉଡରୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଅଫର ନାହିଁ। ଏହା ସତ୍ତ୍ବେ ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇନାହାନ୍ତି। ମନ୍ନାରା ପୁଣି କେବେ ବଲିଉଡରେ ନଜର ଆସିବେ ସେ ନେଇ ଦର୍ଶକ ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts