Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ବିଦେଶରେ ଦେଶୀ ବ୍ୟଞ୍ଜନର ମଜା: ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

7/03/2021 at 11:42 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୭/୦୩ : ବଲିଉଡରେ ନିଜ ଜଲୱା ଦେଖାଇବା ପରେ ଏବେ ହଲିଉଡ଼ରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା। ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବହି ‘ଅନଫିନିଶ୍ଡ’ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏହି ବହିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ଜୀବନର ତମାମ ରହସ୍ୟ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନୟରେ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିତିବା ପରେ ଏବେ ସେ ପେଟ ଦେଇ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରିବେ। ସେ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଉପହାର ସଦୃଶ୍ୟ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଏକ ଭବ୍ୟ ରେସ୍ତୋରାଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏହି ରେସ୍ତୋରାଁ ନାଁ ‘ସୋନା’ ରଖିଛନ୍ତି। ଉଦଘାଟନରେ ସେ ଏକ ଛୋଟ ପୂଜା ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହାର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ନିଜ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆପଣମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ‘ସୋନା’କୁ ପେଶ କରି ମୁଁ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚିତ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଏକ ରେସ୍ତୋରାଁ ଖୋଲିଚି ଯେଉଁଠି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ମିଳିବ। ‘ସୋନା’ ସେହି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟଞ୍ଜନର ପ୍ରତୀକ ଯାହା ସବୁ ଖାଇ ମୁଁ ବଡ ହୋଇଛି। କିଚେନ ସଞ୍ଚାଳନ କରିବେ ସେଫ୍ ହରି ନାୟକ। ସେ ବହୁତ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ। ସେ ଅନେକ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଓ ଇନୋଭେଟିବ୍ ମେନ୍ୟୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ଦେଶର ଫୁଡ ଯାତ୍ରାକୁ ନେଇଯିବ।”

ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ରେସ୍ତୋରାଁ ଏହି ମାସରେ ଖୋଲିବ। ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମନୀଷ ଗୋୟଲ ଓ ଡେଭିଡ ରବୀନଙ୍କ ବିନା ସମ୍ଭବ ନଥିଲା ବୋଲି ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେ ଯେଉଁ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ତାହା ୨୦୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ। ସେତେବେଳେ ସେ ରେସ୍ତୋରାଁ ପାଇଁ ପୂଜା କରିଥିଲେ।

   Related Posts