Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହଙ୍ଗା ହେଲା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟିକେଟ୍, ପୂର୍ବାପେକ୍ଷା ୩ ଗୁଣା ବଢିଲା ଦାମ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ କିରାଣୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନେଉଥିଲେ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଆଜି ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ, ପୁରସ୍କୃତ ହେବେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୪ ପ୍ରତିଭାଦୀପ୍ତ ମହିଳା
  • ||
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସର୍ଟଫିଲ୍ମ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍ ‘ସୋ-କେଶ୍ ୨୦୨୦’ର ପୁରସ୍କାର ବିତରଣୀ, ୧୨ଟି ବର୍ଗରେ ରହିଛି ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଭନ୍ ନିରାଶ, କହିଲେ- ‘ପିଚ୍ ଭଲ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଖେଳି ପାରିଲେ ନାହିଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ କଟା ଅଂଶ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଛି !
  • ||
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ରେ ‘ଓମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହ
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକ !

24/11/2018 at 4:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୧୧ : ରଣବୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନ୍ସ | ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଧପୁରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରସୋରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ ଉଭୟ ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ବିବାହ କରିବେ |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରେ ମେହେନ୍ଦି ଏବଂ ୩୦ ତାରିଖରେ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେବ | ଡିସେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରେ ଯୋଧପୁର ଉମେଡ଼ ଭବନ ପେଲେସରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ବିବାହରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ ପାଇଁ ଅତିଥି ତାଲିକା ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ବିବାହରେ ଯୋଡ଼ା ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହିଁ ଅଚାହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋଦିଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନୁମତି ମିଳିଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ତେବେ ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରୁ ଯୋଧପୁରରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବେ ନା ନାହିଁ |

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ବିବାହ ରିସେପସନରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ | ମୋଦି ଉଭୟଙ୍କ ରିସେପସନକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ବିରୁସ୍କାଙ୍କ ରିସେପସନ ଦିଲ୍ଲୀରେ ହିଁ ଥିଲା |

ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୁରା ପରିବାରକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ | ଏହା ଛଡା ରଣବୀର କପୁର, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, କାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଛି |

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ବିବାହକୁ ଦେଶର ଏହି ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଏବଂ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଭାବେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବାହାଘର ଦିନ, ଡିସେମ୍ବର ୧ତାରିଖରେ ଦୀପବୀରଙ୍କ ରିସେପସନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ବିବାହର ଶପିଂ ପ୍ୟାରିସରୁ କରିଛନ୍ତି | ବାହାଘରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପରିନିତି ଚୋପ୍ରା ଭିଣୋଇଙ୍କ ଠାରୁ ଚପଲ ଚୋରି ପାଇଁ ୫ ମିଲିୟନ ଡଲାର ଦାବି କରି ସାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ନିକ ପରିନିତିଙ୍କୁ ଏହାର ଦୁଇଗୁଣ ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୩୭ କୋଟି ଟଙ୍କା |

   Related Posts