Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କଲେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ : ନନ୍ଦିଗ୍ରାମରୁ ଲଢିବେ ଦିଦି, ମୁସଲିମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : କାଜୁ ବଗିଚାରୁ ଅଜଣା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସେବା ସମବାୟ ସମିତିରେ ଧାନ କିଣାକୁ ନେଇ ବ୍ୟାପକ ଜାଲିଆତି, ଡାଟା ଏଣ୍ଟ୍ରି ଅପରେଟର ଓ ସମ୍ପାଦକ ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୬୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେବଗଡ : ଅଭିଯୋଗକାରିଣୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମହିଳା ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗ, ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ବିନିକା : ସହିପାରିଲେନି ବାପଘରୁ ବିଦା ହେବାର ଦୁଃଖ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଚାଲିଗଲା ନବବଧୂଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ‘ନିଶା’ : ଆରୋହୀ ମୃତ, ବସ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବେଡ୍‌ସିଟ୍ ଗୁଡାଇ ଛାତ ଉପରୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ କଲା ସିବିଆଇ ଟିମ୍, ବିବନ ବଖାଣିଲା ୨୨ବର୍ଷ ତଳର ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଘଟଣା
  • ||

ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଗୋଡ ଆଉ ତଳେ ଲାଗୁନି : ଘୂରିବୁଲୁଛନ୍ତି ନିକ୍‌ଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଦୁନିଆରେ, ଫଟୋ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ…

8/09/2018 at 4:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮|୯: ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ଭାବି ସ୍ବାମୀ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ମେକ୍ସିକୋରେ ଛୁଟି କଟାଇ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏବେ ୟୁଏସ ଓପନରେ ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ମ୍ୟାଚ୍ ର ମଜା ନେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫଟୋଗୁଡିକରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ରହିଛି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ତାରିଖରେ ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରା ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିସାରିଛନ୍ତି । ନିର୍ବନ୍ଧ ସହ ସେମାନଙ୍କର ରୋକା ମଧ୍ୟ ସରିଛି । ଫଳରେ ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ସଂପର୍କ ସ୍ବୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜର ସମସ୍ତ କାମ ଶେଷ କରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ସେ ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ୟୁଏସ ଓପନର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ସମୟର ଏକ ଫଟୋ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଉଭୟ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସେମାନେ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭଳି ବସି ମ୍ୟାଚ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ନିକ୍‌ଙ୍କ ଭାଇ ଜୋ ଜୋନ୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଫଟୋକୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ମା ମଧୁ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ମେକ୍ସିକୋ ଯାଇଥିଲେ । ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ଏହା ପ୍ରଥମ ଅଫିସିଆଲ ଭାକେସନ ଥିଲା । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଛୁଟିର ଯେଉଁ ଫଟୋ ଦିଆଯାଇଛି ତାହା ମେକ୍ସିକୋର କାବୋ ସନ ଲୁକାସର ଥିଲା । କାବୋ ସନ ଲୁକାସ ଏକ ରିସୋର୍ଟ ସିଟି, ଯାହାକି ମେକ୍ସିକୋ କାର୍ଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ଦ୍ବୀପର ଦକ୍ଷିଣ ଭାଗରେ ଅବସ୍ଥିତ । ଏହି ସ୍ଥାନ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳୀ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଫଟୋରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ସେ ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂପର୍କ ଥିବା କଥା ସର୍ବପ୍ରଥମେ ହଲିଉଡ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ହୋଇ ଗତ ମେ ମାସରେ ବଲିଉଡ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ଥିଲା । ସେଠାରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦୁଇଟି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମା ମଧୁ ଚୋପ୍ରା ଜଣେ ବିଦେଶୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା କଥାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ଫରହାନ ଅଖତରଙ୍କ ସହ ‘ସ୍କାଏ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ୍’ ର ସିଡ୍ୟୁଲ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ‘ଇଜ୍ ଇଣ୍ଟ ଇଟ୍’ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ସଲମାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଭାରତ’ କରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ନିକ୍‌ଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ କାରଣରୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts