Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଗାଳି କଲେ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ : ସାଇବର କ୍ରାଇମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

3/06/2020 at 2:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩/୬: ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀରା ଚୋପ୍ରା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ଅଭିନେତା ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ନୁହଁନ୍ତି କହିବା ପରଠୁ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମୀରାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଟ୍ବିଟରରେ ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଉତ୍ତରରେ ମୀରା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ନୁହେଁ। ମୀରା ଚୋପ୍ରା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ କଜିନ୍।

ମୀରାଙ୍କ ଏହି କଥା ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ହେଲା ନାହିଁ। ସେବେଠାରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମୀରାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ,ଅଶ୍ଳୀଳ ଗାଳି ମ୍ୟାସେଜ୍ ଆସୁଛି। ଏସବୁ ପାଇଁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ମୀରା ଚୋପ୍ରା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ୍ ଏବଂ ସାଇବର ସେଲରେ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ମୀରା ଟ୍ରୋଲରଙ୍କ ଗାଳିଭରା ମ୍ୟାସେଜର ସ୍କ୍ରିନଶଟ୍ ମଧ୍ୟ ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସାଇବର କ୍ରାଇମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାର ସୂଚନା ମୀରା ଟ୍ବିଟରରେ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଏହାକୁ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି। ମୀରା ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଆଚରଣ ପ୍ରତି ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ମୀରା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପୋଲିସ୍ ଏବଂ ସାଇବର କ୍ରାଇମକୁ ଗାଳି ଦେଇଥିବା ଏହି ଫ୍ୟାନକ୍ଲବକୁ ସସପେଣ୍ଡ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଟ୍ବିଟରରେ ମୀରା ଲେଖିଛନ୍ତି- ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସେ କହିବାକୁ ଚାହିଁଛନ୍ତି ଯେ ସବୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଥିବା ଟ୍ବିଟ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇ ସାରିଛି।

ମୀରା ଅନ୍ୟ ଟ୍ବିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ସେ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆରଙ୍କ ବହୁତ ଇଜ୍ଜତ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏହି ଟ୍ବିଟସ୍ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିବାର କେବଳ ଏହା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଯେ ସେମାନେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ଜାଣନ୍ତୁ। ଏହା ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବ ଯେ ସେ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ଏହି ଗୁଣ୍ଡାଗିରି ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ।

   Related Posts